تبادل نظر با مفاخر، نخبگان و سیاسیون در کارستان شبکه سه

به گزارش وبلاگ اندورید، کارستان شبکه سه با ادبیاتی نو در حوزه انتخابات؛ مصاحبه با شخصیت های مطرح سیاسی، مفاخر و نخبگان کشور را در دستور کار دارد.

تبادل نظر با مفاخر، نخبگان و سیاسیون در کارستان شبکه سه

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ اندورید به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، حامد چهاردوری تهیه نماینده کارستان در مورد فرآیند فراوری این برنامه گفت: مجموعه تلویزیونی کارستان، کاری از گروه سیاسی شبکه سه سیما ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی است که در ادامه مجموعه هایی که برای انتخابات فراوری نموده بودیم است، در این دوره انتخابات مجلس هم مجموعه ای با ساختاری جدید طراحی نموده ایم که در 2 بخش ساختار و محتوا دارای نوآوری است.

وی ادامه داد: برنامه کارستان دارای سه بخش تبادل نظر با شخصیت های مطرح سیاسی، مفاخر و نخبگان کشور و گزارش های پشت صحنه است. همچنین خواننده های مطرح اقوام با زبان ها و گویش های محلی در کنار سایر خواننده های کشور به نمایندگی از مردم ایران نیز در این برنامه حضور دارند. مجریان کارستان شهرام صبور، محمد قاسمی و پدرام آبدان هستند. در بخش استندآپ کمدی این برنامه علیرضا مسعودی، سامان گوران و بهزاد قدیانلو اجرا می نمایند.

چهار دوری گفت: برای اولین بار در تلویزیون ما از دکور 360 درجه استفاده کردیم، نمای دکور قسمتی از کشور عزیزمان ایران است و یک چهار راه درون شهری را طراحی نموده ایم که در هر گوشه از این چهار راه اتفاقات مختلفی می افتد که شامل تبادل نظر با نخبگان کشور، شخصیت های شناخته شده در حوزه های سیاسی، مالی و بازیگران است؛ بخش دیگر برنامه شامل استندآپ کمدی و بخش آوا های سنتی و محلی که توسط خوانندگان معروفی مانند سالار عقیلی و حمید حامی و دیگر خوانندگان اجرا می گردد. زبان این برنامه کاملا نرم بوده و هدف آن هم ارتقاء و کیفی کردن انتخاب برای مردم است. سعی ما این بوده که محتوای سیاسی که معمولا خشک است را با ادبیاتی نو و شاد و مفرح به مخاطبان ارائه دهیم.

تهیه نماینده کارستان تمایز این برنامه با دیگر برنامه های انتخاباتی را تفاوت ساختار و محتوا دانست و شرح داد: از جمله تمایز های این برنامه ایستادن تماشاگران در این دکور شهری است که برای اولین بار اجرا شد، در استندآپ کمدی ها به موضوعات سیاسی و اجتماعی در قالب طنز پرداخته می گردد. در بخش تبادل نظر انتظارات و مطالبات مردم از مجلس شورای اسلامی آینده مورد برسی و نقد قرار می گیرد؛ تمام کوششمان این است تا در فراوری این برنامه قدمی رو به جلو برداریم تا انشاله شاهد مجلسی باشیم که چه از نظر کمی و کیفی برای آینده کشور تاثیرات خوبی بگذارد.

وی با اشاره به کوشش تیمی 150 نفره در این برنامه گفت: در اتاق فکر این مجموعه از ظرفیت جامعه دانشگاهی، هنرمندان، نویسندگان حوزه طنز، فراوری نمایندگان محتوای سیاسی و روزنامه نگاران استفاده نموده ایم و خروجی آن کار تیمی 150 نفره است که در فراوری این برنامه مشارکت دارند، تا بتوانیم به بهترین شکل این برنامه را روی آنتن ببریم.

چهار دوری درباره بازخورد های این برنامه گفت: خوشبختانه تا اکنون این برنامه مورد استقبال خوب بینندگان عزیزمان قرار گرفته است، انشاءالله با پخش قسمت های دیگر کارستان شاهد جلب رضایت بیشتر مردم عزیزمان از این برنامه باشیم، یکی دیگر از مواردی که باعث خوشحالی ما شده است بازنشر قسمت های مختلف این برنامه در سایت های خبری است.

کارستان کاری از گروه سیاسی شبکه سه سیماست که از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 16:30 از شبکه سه سیما پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تبادل نظر با مفاخر، نخبگان و سیاسیون در کارستان شبکه سه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبادل نظر با مفاخر، نخبگان و سیاسیون در کارستان شبکه سه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید