دیدار ترامپ با روسای ارتش در کمپ دیوید

به گزارش وبلاگ اندورید، رئیس جمهوری آمریکا در جریان گفتگویی گفت: قرار است نشستی با روسای ستاد مشترک ارتش در کمپ دیوید داشته باشم.

دیدار ترامپ با روسای ارتش در کمپ دیوید

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبهیی با Fox & Friends در پاسخ به سوالی درباره اینکه چطور قصد دارد روز مادر را بگذراند، گفت: کمپ دیوید یک مکان بسیار ویژه است که هرکسی آن را ندیده اما یک مکان و محیط بسیار خوب برای کار کردن است.

ترامپ به موضوع اصلی نشستش با مقام های ارتش در کمپ دیوید اشاره نکرد اما این را گفت که آنها درباره موضوعات مختلف مصاحبه می کنند.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت: ما نشست هایی درباره موضوعات مختلف داریم. ارتش ما هرگز به این خوبی نبوده است. ما هرگز اینچنین تجهیز نشده بودیم.

این دومین خروج ترامپ از کاخ سفید از زمان شیوع ویروس کرونا در اواخر مارس است.

وی هفته گذشته از یک کارخانه تولید ماسک های بهداشتی در فونیکس بازدید کرده بود.

مایک پنس، معاون ترامپ نیز سفرهای معمول خود را از سرگرفته و روز جمعه با رهبران معنوی و دینی دیدار داشت و درباره بازگشایی معابد و عبادتگاه ها در بحبوحه شیوع ویروس کرونا مصاحبه داشت و همچنین با مدیران تامین کننده مواد غذایی و کشاورزی نیز دیدار داشت.

کاخ سفید اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از ترامپ و پنس در جریان سفرهایشان انجام داده که شامل آزمایش از افرادی می شود که می خواهند با رئیس جمهوری دیدار کنند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "دیدار ترامپ با روسای ارتش در کمپ دیوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار ترامپ با روسای ارتش در کمپ دیوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید