جانسون برای ترامپ آرزوی سلامتی کرد

به گزارش وبلاگ اندورید، نخست وزیر انگلیس که یکی از دوستان صمیمی و هم پیمانان رئیس جمهور آمریکاست، برای وی آرزوی سلامتی کرد.

جانسون برای ترامپ آرزوی سلامتی کرد

به نقل از پایگاه خبری تله تریدر، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس امروز شنبه گفت که بدون شک دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با قدرت بیماری کووید-19 را شکست خواهد داد.

جانسون یکی از هشت مقام سیاسی دنیا است که پس از ابتلا به ویروس کرونا بهبود یافته است. وی به مطبوعات گفت که مطمئن است ترامپ بهترین درمان ممکن را خواهد داشت و به توصیه های پزشکان گوش خواهد داد.

نخست وزیر انگلیس با اشاره به اینکه روز آدینه با کاخ سفید تماس گرفته، اضافه کرد که آرزو بهبودی سریع برای رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا دارد.

پیش از این، سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان و محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور با ارسال دو پیغام جداگانه به ترامپ که به بیماری کرونا مبتلا شده است، برای وی دعا و طلب عافیت کردند.

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی نیز با ارسال پیغامی برای ترامپ برای وی آرزوی موفقیت و ابراز امیدواری نموده است که بهبود وی در پی ابتلا به ویروس کرونا به سرعت حاصل گردد.

دونالد ترامپ برای درمان کرونا به بیمارستان نظامی والتر رِد در واشنگتن منتقل شده است. کاخ سفید اظهار داشت ترامپ قصد ندارد اختیارات ریاست جمهوری خود را به معاونش مایک پنس منتقل کند و همچنان علی رغم بیماری زمام امور را در دست خواهد داشت. ، باشگاه وبلاگ اندورید

منبع: ایران آنلاین

به "جانسون برای ترامپ آرزوی سلامتی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانسون برای ترامپ آرزوی سلامتی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید