جزئیات پرداخت قبوض اقساطی برق

به گزارش وبلاگ اندورید، با افزایش دمای هوا و فرایند رجحان مصرف برق، سر و کله قبض های نجومی پیدا شد، به همین علت به تازگی معاون وزیر نیرو خبر امکان پرداخت اقساطی قبوض برق را برای رفاه حال مشترکان اعلام نموده است.

جزئیات پرداخت قبوض اقساطی برق

به گزارش ایسنا، گرمای تابستان سال جاری داغ خود را بر صنعت برق و سبد خانوار گذاشت، شاید طرح پرداخت اقساطی قبوض بتواند در این بین یاری رسان باشد، اما باید پذیرفت که در شرایط فعلی چاره ای جز مدیریت مصرف وجود ندارد.

البته پرداخت اقساطی قبوض آب و برق از سال 1398 در کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی کسب و کار ها استارت خورد، اما دلیل آن با سال جاری متفاوت بود و این بار افزایش مصرف موجب صدور قبض های نجومی و احتمالا در مواردی عدم توانایی مشترکان برای پرداخت شده است.

در این بین مصطفی رجبی مشهدی- سخنگوی صنعت برق درخصوص جزئیات پرداخت اقساطی قبوض برق گفت: مشترکانی که مبلغ قبوض آن ها بالا باشد، می توانند در سه قسط نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: مشترکانی که بیشتر از حد الگو مصرف برق دارند و یا اندازه مصرف آن ها نسبت به دوره های قبل افزایش یافته است و توان پرداخت ندارند، در صورت ارائه در خواست به شرکت توزیع منطقه خود می توانند در سه قسط قبوض خود را بپردازند.

وی در مورد مشترکان کم مصرف هم گفت: این امکان برای همه مشترکان وجود دارد، اما بهتر است مبالغ پایین در یک قسط پرداخت گردد.

منبع: فرارو

به "جزئیات پرداخت قبوض اقساطی برق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پرداخت قبوض اقساطی برق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید