وقتی دواین جانسون نقش اصلی را به تام کروز باخت

به گزارش وبلاگ اندورید، دواین جانسون در یک ویدیو که اخیرا در حساب کاربری اینستاگرامش منتشر نموده در پاسخ به سوال یکی از هوادارانش از نقشی که بسیار علاقه مند به ایفای آن بوده خبر داده که در نهایت به تام کروز رسید.

وقتی دواین جانسون نقش اصلی را به تام کروز باخت

جانسون در شرحات خود عنوان نموده که این نقش در واقع نقش اول فیلم سینمایی جک ریچر بوده که سال 2012 با بازی تام کروز اکران شد. این فیلم سینمایی را کریستوفر مک کوری کارگردانی نموده است. این اثر اقتباسی است از رمان لی چایلد به نام یک شلیک که نهمین کتاب از مجموعه جک ریچر است.

جانسون درمورد این نقش شرح داده و می گوید در هالیوود اصولا بازیگران به نوعی در بسته های تعیینی قرار می گیرند. به این معنا که برای ایفای یک نقش می توانید سراغ مجموعه ای از بازیگران با قیافه، رنگ پوست، ابعاد و ویژگی های تعیین دیگر بروید. جانسون در ادامه می افزاید که برای او چنین شرایطی وجود نداشته. در واقع نمی توانید در هالیوود تعداد بازیگران زیادی را پیدا کنید که به دواین جانسون شبیه باشند. به این ترتیب همه نقش هایی که به او پیشنهاد شده به نوعی برایش نوشته و خلق شده اند.

راک که این سال ها به بازیگر بسیار مشهوری تبدیل شده معتقد است با در نظرگرفتن تمام شرحات بالا نکته عجیب اینجاست که اتفاقا نقش جک ریچر یک مورد استثنایی بوده که از نظر ویژگی های توصیف شده در کتاب به او شباهت داشته است.

به گفته راک اطرافیانش چنین توهمی برایش ایجاد کردند که قرار است این نقش به او برسد. با این وجود نقش به تام کروز رسیده که آن موقع یکی از بزرگترین ستاره های عالم سینما بود و دواین جانسون ناکام مانده است.

اما با وجود همه این ها جانسون امروز از وقایع اتفاق افتاده ابراز رضایت می نماید و معتقد است نقش جک ریچر برای مردم به وسیله کتاب ها شناخته شده بود و تا حد زیادی فضای خلاقیت به خرج دادن را از بازیگری که برای ایفای آن انتخاب می شد می گرفت به این ترتیب راک نمی توانسته آنچه واقعا می خواسته را با این نقش انجام بدهد.

جالب اینکه مدت کوتاهی بعد از ناکامی راک در به دست آوردن نقش جک ریچر از مجموعه سریع و خشمگین با این بازیگر تماس می گیرند و پیشنهاد حضور در فیلم سینمایی سریع 5 مطرح می گردد. جانسون می گوید زمانی با او تماس گرفتند که بسیار دیر بود و پروژه در عمل شروع شده بود. در عین حال پول چندانی هم در این قسمت بخصوص پیشنهاد نشد. با این حال فرصت خوبی بود تا نقش هابز آفریده گردد.

به هر حال جانسون تنها خواهان آزادی عمل برای پروراندن این شخصیت شده و حضور در این پروژه را می پذیرد. تصمیمی که به نوعی تمام زندگی حرفه ای او را دگرگون می نماید و این بازیگر را به یکی از محبوب ترین و پول سازترین ستاره های حال حاضر هالیوود تبدیل می نماید که یک تنه قادر است هر فیلم سینمایی را پرمخاطب کند.

منبع: دیجیکالا مگ

به "وقتی دواین جانسون نقش اصلی را به تام کروز باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی دواین جانسون نقش اصلی را به تام کروز باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید