وضعیت شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید ، امکان اعتراض موسسان به شهریه ها

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش درباره تغییرات شهریه سال جاری مدارس غیردولتی در مقایسه با سال گذشته با توجه شرایط مالی موجود گفت: تقریبا شهریه ها مانند سال گذشته است، اما با توجه به شاخص ها متناسب سازی شده است.

وضعیت شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید ، امکان اعتراض موسسان به شهریه ها

مجتبی زینی وند در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه در راستای اعلام شهریه مدارس غیردولتی که باید تا سرانجام اردیبهشت ماه انجام گردد، اطلاعات مؤسسان وارد سامانه الگوی شهریه شده است اظهار کرد: پس از طی مرحله پایش صحت و سقم اطلاعات، شهریه ها استان به استان اعلام خواهند شد.

وی درباره گلایه مؤسسان مدارس غیردولتی نسبت به شهریه های مشخص شده در سال گذشته گفت: الگوی شهریه مدارس متناسب با هزینه تمام شده است، به همین علت ممکن است بعضی مؤسسان اعتراض هایی داشته باشند که سال قبل هم اینگونه بود و به آن رسیدگی شد.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه حتماً متناسب با الگوی شهریه پیش خواهیم رفت اظهار کرد: اعتراضاتی هم اگر مطرح باشد قانون اجازه داده آنالیز کنیم؛ ممکن است این اعتراض به میزان شهریه اضافه شده و یا مربوط به همان شهریه سال قبل باشد.

زینی وند اضافه نمود: طبق قانون، کارگروه های مشخص شهریه در مناطق، الگوی اطلاعات مؤسسان را آنالیز و تأیید می نمایند و سپس به کارگروه استان ارسال می نمایند تا آنالیز و ابلاغ گردد. ستاد وزارت خانه نیز کارگروه تخصصی ذیل شورای سیاست گذاری دارد که اعتراضات مؤسسان به شهریه اعلامی را آنالیز می نماید.

وی درباره تغییرات شهریه سال جاری در مقایسه با سال گذشته با توجه به شرایط مالی موجود گفت: تقریباً شهریه ها مانند سال گذشته است، اما با توجه به شاخص ها متناسب سازی شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وضعیت شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید ، امکان اعتراض موسسان به شهریه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید ، امکان اعتراض موسسان به شهریه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید