نقوی حسینی : 1400 جای دعواهای سیاسی نیست

به گزارش وبلاگ اندورید، یک نماینده سابق مجلس گفت: این دوره از انتخابات جمهوری اسلامی باید دوره مناظره بین برنامه داران باشد.

نقوی حسینی : 1400 جای دعواهای سیاسی نیست

نقوی حسینی در گفت و گو با وبلاگ اندورید، اظهار کرد: پیش از ورود به بحثانتخابات ریاست جمهوری سال 1400 باید دید شرایط مالی و سیاسی کشور ما و همچنین موقعیت بین المللی جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در چه وضعیتی است تا بتوانیم پاسخ دهیم در این شرایط نیازمند چه دولتی هستیم.

وی ادامه داد: ما در 40 سالگی انقلاب هستیم. دوره بلوغ را پشت سر گذاشته و منازعات و کش مکش های زیادی بین تمام جریان های سیاسی را طی کردیم. دیگر وقت دعوای سیاسی نیست؛ برای انتخابات کاندیدای 1400 باید ببینیم چه دولتی می تواند پاسخ گوی شرایط ویژه کشور باشد.

این فعال سیاسی گفت: دوران به کار بردن ادبیات بزن و درویی تمام شده است. این که در مناظرات کاندیدایی به دیگران بگوید تو دزدی، بردی و خوردی و مردم به او رای دهند سپری شده است. مردم منتظر رو کردن سند علیه کاندیدای دیگر و متهم کردن نیستند. این دوره از سیاست جمهوری اسلامی باید دوره مناظره بین برنامه داران است.

وی ادامه داد: مردم می بینند چه کسی می تواند اوضاع مالی را سامان داده آن ها را امیدوار نموده و برای امور بانکی، بیمه و مالیات برنامه داشته باشد. مردم کاندیدایی را انتخاب می نمایند که برای مسائل فرهنگی و اجتماعی نسخه تحمل پذیر ارائه دهد.

نقوی حسینی گفت: با باید و نباید و شعار کار جلو نمی رود. امروز جامعه از شخصی استقبال می نماید که ببیند به طور عملی برنامه دارد و اگر مناظره می نماید بر سر برنامه هایش دعوا می نماید نه روکردن دست دیگری. در غیر این صورت افراد برای دعوا به صحنه بیایند جایگاهی میان مردم ندارد و مردم کششی برای پای صندوق رای رفتن ندارند.

وی توضیح داد: پیش تر هم پرسیده ام؛ فرق بین آقایان عارف، ستاری و ظریف با آقایان فتاح، قالیباف، رضایی و رئیسی چیست؟ مردم چه تفاوتی بین این ها احساس می نمایند؟ همین که بگویم این اصلاح طلب است و آن دیگری اصولگرا کفایت دارد؟ خیر! دید همه این افراد یکی است در عمل هم یکی هستند. سوال اصلی ملت این است که فرق این ها چیست و کدام می تواند متفاوت باشد؟ پاسخ دادن به این سوال برنامه عملیاتی و مدون پیروز انتخابات 1400 را معین می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نقوی حسینی : 1400 جای دعواهای سیاسی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقوی حسینی : 1400 جای دعواهای سیاسی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید