نادال: بازی را تحت کنترل داشتم، مدودف: در ست سوم به قهرمانی فکرمی کردم!

به گزارش وبلاگ اندورید، فینالیست های تنیس آزاد آمریکا پس از سرانجام این نبرد حساس به اظهارنظر پرداختند.

نادال: بازی را تحت کنترل داشتم، مدودف: در ست سوم به قهرمانی فکرمی کردم!

به گزارش وبلاگ اندورید و به نقل از سایت رسمی انجمن تنیس حرفه ای مردان دنیا (ATP)، رافائل نادال پس از پیروزی نفس گیر برابر دانیل مدودف 23ساله از روسیه و فتح جام قهرمانی تنیس آزاد آمریکا گفت: یک فینال استثنایی بود. همه دیدند که چرا دانیل مدودف با وجود داشتن فقط 23 سال سن در رنکینگ دنیای چهارم است. من بازی را تحت کنترل خود داشتم اما مدودف قادر به رقابت و تغییر شرایط بود. این یک چیز استثنایی بود.

این تنیسور اسپانیایی ادامه داد: اطمینان دارم که دانیل مدودف توانمندی کسب پیروزی های بیشتری را در آینده دارد. پیروزی در فینال تنیس آزاد آمریکا اهمیت زیادی برای من داشت زیرا بازی هر لحظه سخت تر می شد. کنترل شرایط روانی نیز سخت بود. بازی هیجان انگیز و دیوانه واری بود. طرفداران نیز عالی بودند و تمام این مسائل باعث شدند تا لحظه های فراموش ناشدنی رقم بخورند.

دانیل مدودف نیز درباره شکست برابر رافائل نادال گفت: در ست سوم به حرف هایی که پس از پیروزی خواهم زد فکر می کردم! به رافائل نادال بابت این قهرمانی تبریک می گویم. 19 عنوان قهرمانی در گرنداسلم استثنایی است. از طرفداران نیز قدردانی می کنم. در طول تورنمنت خیلی تمرین نکردم اما با یاری طرفداران توانستم به فینال برسم. از طرفداران بابت اشتباهاتم عذرخواهی می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نادال: بازی را تحت کنترل داشتم، مدودف: در ست سوم به قهرمانی فکرمی کردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادال: بازی را تحت کنترل داشتم، مدودف: در ست سوم به قهرمانی فکرمی کردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید