هواپیمایی بوراجت ؛ معرفی ایرلاین های ایران و دنیا

به گزارش وبلاگ اندورید، شرکت هواپیمایی بوراجت (Borajet) یکی از شرکت های هواپیمایی ترکیه است و به 23 مقصد داخلی و خارجی خدمات پروازی ارائه می نماید.

هواپیمایی بوراجت ؛ معرفی ایرلاین های ایران و دنیا

شرکت هواپیمایی بوراجت (Borajet Airlines) یکی از خطوط هواپیمایی خصوصی ترکیه است. پروازهای این شرکت هوایی به صورت چارتری است و قطب اصلی آن در فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول قرار گرفته است. از این ایرلاین برای برگزاری بعضی از تورهای ترکیه استفاده می گردد.

تاریخچه

شرکت هواپیمای بوراجت یک شرکت هواپیمایی خصوصی متعلق به کشور ترکیه است که در سال 2008 به وسیله یک سرمایه گذار ترکیه ای ساکن آمریکا تأسیس شد. این شرکت هواپیمایی ابتدا آشیانه ای در فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول اجاره کرد و سپس با خرید سه فروند هواپیمای توربوپرات، در سال 2010 فعالیت خود را شروع کرد. اولین پرواز این شرکت از استانبول به مقصد توکات انجام شد. پس از گذشت مدت کوتاهی از شروع فعالیت، بوراجت در سال 2014 پنج فروند هواپیمای امبرائر 190 نیز اجاره کرد و شبکه پروازی خود را توسعه داد. شرکت هواپیمایی بوراجت در حال حاضر به بیش از 23 مقصد مختلف در اروپا و خاورمیانه پرواز های مسافربری و باربری انجام می دهد.

ناوگان هوایی

شرکت هواپیمایی بوراجت هفت فروند هواپیمای امبرائر E-190 و شش فروند هواپیمایی امبرائر 195در اختیار دارد.

بار مجاز

وزن بار مسافر نباید از 32 کیلوگرم و کیف دستی داخل کابین از 10 کیلوگرم تجاوز کند.

مقصدهای پروازی

در حال حاضر، پروازهای شرکت بوراجت به شهرهای تبریز، تهران، مشهد، اصفهان و شیراز به صورت رفت و برگشت (چارتری) انجام می گردد.

همواره می توانید برای خرید بلیط هواپیما با استفاده از موتور جستجوی پرواز وبلاگ اندورید پایین ترین قیمت بلیط ها را از بین فروشنده های معتبر مشاهده نموده و بلیط سفر خود را مقرون به صرفه تر از همه جا تهیه کنید.

منبع: کجارو / borajet.com.tr / فلایتیو / en.wikipedia.org

به "هواپیمایی بوراجت ؛ معرفی ایرلاین های ایران و دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمایی بوراجت ؛ معرفی ایرلاین های ایران و دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید