منصوریان: اهل بیانیه دادن نیستیم، بیشتر از خیلی ها تاوان داوری را داده ایم

به گزارش وبلاگ اندورید، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک می گوید تیمش در بازیبا گل گهر از داوری آسیب دیده اما امیدوار است که کارشناسان ثابت نمایند اشتباهی صورت نگرفته است.

منصوریان: اهل بیانیه دادن نیستیم، بیشتر از خیلی ها تاوان داوری را داده ایم

به گزارش وبلاگ اندورید، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از شکست دو بر یک تیمش مقابل گل گهر سیرجان، در نشست خبری اظهار کرد: به فوتبال کرمان تبریک می گویم برای این استادیوم هر چند که چمن کمی مشکل داشت که البته قابل ترمیم است. در روزهای سخت هم چیزی درباره داوری نگفته ایم و تمام قد از داوری حمایت نموده ایم اما امروز ما را شکست دادند چون ما در این بازی بباز نبودیم. بازی پایاپای و جانانه ای بود و تیم حریف هم بازی خوبی به نمایش گذاشتند. ما بعد از خوردن گل اول به بازی برگشتیم.

او ادامه داد: صحنه ای که من در رختکن دیدم بعد از ضربه، منشا پای هوشمند را کشید که همان صحنه ای است که خداداد افشاریان درباره آن صحبت می کرد که در بازی استقلال رخ داد؛ ما هم تمکین کردیم و گفتیم اگر قبلش خطا بوده، هند درست نبوده، صحنه امروز دقیقا مثل همان صحنه بود که در بازی استقلال رخ داد. در محوطه اگر توپ به دست مهاجم بخورد یا خطا کند صد درصد پنالتی است اما داور ادامه صحنه داد. من احساس می کنم که به زور ما را شکست دادند اما به امیر قلعه نویی و تیمش تبریک می گویم.

منصوریان اضافه کرد: تیم ما و من اهل بیانیه دادن و اعتراض کردن نیستیم و می گوییم داور جایز الخطاست اما احساس می کنم اشتباهاتی که در چند هفته در حق گل گهر انجام شد، در دقیقه 96 خودش را نشان داد. اگر در برنامه های تلوزیونی، کارشناسان بگویند اولویت با خطای منشا بوده و بعد توپ به دست خورده است و از ما حقی خورده شده باشد در انتها فصل می فهمیم که چه جفایی در حق ما شده است. ما تاوان داوری را داده ایم، بیشتر از خیلی از افرادی که پرچم در دست دارند، خیلی از افرادی که چیزی از فوتبال نمی فهمند و در خصوص داوری صحبت می نمایند. ما باید در خصوص داوری صحبت کنیم که در فوتبال استخوان خرد نموده ایم. از بچه ها راضی هستم، تمام تیم ما ستاره است و زحمت می کشیم. کامبک زدن در سیرجان کار خیلی سختی است. من شاگرد قلعه نویی بوده ام و می دانم که سخت کوش است و امیدوارم که اشتباه نموده باشم و کارشناسان ثابت نمایند که اشتباهی که اجرا شده پنالتی نبوده است. بچه های ما هم حق ندارند در فضای مجازی درباره داوری صحبت نمایند و ما کاملا تمکین می کنیم.

منصوریان در انتها گفت: ما چهار بازی دیگر داریم و در جدول ششم هستیم. منتظر اشتباهات رقیبان می نشینیم و افرادی که صبر می نمایند جواب صبرشان را می گیرند. در خصوص بازی جام حذفی شاد هستیم که دوباره به سیرجان می آییم و برای ما فینال گونه است. کوشش می کنیم تا ایراداتمان را برطرف کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "منصوریان: اهل بیانیه دادن نیستیم، بیشتر از خیلی ها تاوان داوری را داده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: اهل بیانیه دادن نیستیم، بیشتر از خیلی ها تاوان داوری را داده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید