درخواست ویژه فرهاد مجیدی از مهاجمان استقلال، بی رحم تر باشید

به گزارش وبلاگ اندورید، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به طور ویژه با مهدی قایدی، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی صحبت نموده و از مردان خط حمله خود توقع داشته مقابل دروازه رقبا بی رحم تر باشند.

درخواست ویژه فرهاد مجیدی از مهاجمان استقلال، بی رحم تر باشید

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اندورید، تیم فوتبال استقلال پس از خاتمه مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا عملکرد پرفروغی از خود نشان نداد؛ آن ها پس از باخت به ذوب آهن و پرسپولیس مورد نقدها زیادی قرار گرفتند. مهاجمان این تیم در 4 بازی اخیر خود اُفت فاحشی داشتند و تنها یک گل آنهم از روی نقطه پنالتی به الشرطه عراق زده اند.

استقلالی ها در حالی امشب در مرحله یک هشتم خاتمهی جام حذفی به ملاقات ذوب آهن می فرایند که هفته پیش با 2 گل مغلوب این تیم اصفهانی شدند. آبی ها در ملاقات هفته 22 لیگ برتر موقعیت های زیادی داشتند، اما نتوانستند توپی از خط دروازه سبزپوشان اصفهانی عبور دهند. در دربی هم شرایط برای استقلال خوب نبود و مهاجمان این تیم نتوانستند حامد لک را تسلیم نمایند.

در تمرینات این تیم برای رویارویی با ذوب آهن اصفهان، فرهاد مجیدی به طور ویژه با مهدی قایدی، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی صحبت نموده تا این نکته را به طور ویژه به آن ها انتقال دهد. این مربی جوان از مردان خط حمله خود توقع دارد مقابل دروازه رقبا بی رحم تر باشند.

گفته می گردد شیخ دیاباته مهاجم اهل اقتصادی استقلال به دلیل مصدومیت و البته کمی هم عدم وصول مطالباتش حاضر به تمرین با تیم نشده و به احتمال زیاد در ملاقات امشب غایب خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "درخواست ویژه فرهاد مجیدی از مهاجمان استقلال، بی رحم تر باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ویژه فرهاد مجیدی از مهاجمان استقلال، بی رحم تر باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید