قطع راه ارتباطی 25 روستا بر اثر جاری شدن سیل در بخش شهداد و گلباف، امداد رسانی به منازل آسیب دیده ادامه دارد

به گزارش وبلاگ اندورید، مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان از جاری شدن سیل در بخش شهداد و گلباف خبر داد و گفت: در حال حاضر 25 راه ارتباطی روستایی قطع است.

قطع راه ارتباطی 25 روستا بر اثر جاری شدن سیل در بخش شهداد و گلباف، امداد رسانی به منازل آسیب دیده ادامه دارد

به گزارش خبرنگار از ، مجید سعیدی مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان گفت: سامانه بارشی که از روز گذشته فعالیت خود را در مناطق مختلف استان آغاز کرده است ، از ساعت پایانی شب گذشته و بامداد امروز جمعه موجب جاری شدن سیل در بخش شهداد و گلباف از توابع شهرستان کرمان شده است.

او با بیان اینکه این سیل خسارات زیادی را به راه های این منطقه، واحد های مسکونی و حوزه کشاورزی وارد کرده است گفت: نیرو های جمعیت هلال احمر استان در منطقه حضور دارند و در حال امدادرسانی و تخلیه آب منازل هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان با عنوان اینکه در حال حاضر 25 راه ارتباطی روستایی در منطقه قطع شده است ادامه داد: قطعی برق در برخی مناطق و آبگرفتگی منازل روستایی را هم شاهد هستیم.

او با بیان اینکه سیل بامداد امروز در شهر اندوهجرد هم خساراتی را به زیرساخت ها شهری و تأسیسات شهری وارد کرده است گفت: تعدادی از باغات و نخیلات این منطقه هم متأسفانه دچار آبگرفتگی و تخریب شدند.

سعیدی از قطع راه ارتباطی سیرچ - شهداد، شهداد - اندهجرد و تعدادی از راه های روستایی در این منطقه خبر داد و گفت: عوامل راهداری از ابتدای وقت امروز در منطقه حضور دارند و این محور ها در حال بازگشایی هستند و سایر عوامل نیز به منطقه اعزام شدند.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قطع راه ارتباطی 25 روستا بر اثر جاری شدن سیل در بخش شهداد و گلباف، امداد رسانی به منازل آسیب دیده ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطع راه ارتباطی 25 روستا بر اثر جاری شدن سیل در بخش شهداد و گلباف، امداد رسانی به منازل آسیب دیده ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید