فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان از فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی امروز خبرداد.

فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی

دکتر فاطمه نوروزیان در گفت وگو با خبرنگاران، اضافه کرد: در حادثه آتش سوزی امروز یکی از پرسنل یگان حفاظت بندر شهید رجایی به نام محمد بهادری بر اثر شدت جراحات وارده ناشی از انفجار کانتینر جان خود را از دست داد.

وی اظهار کرد: این فرد باسابقه به دلیل جراحت ناشی از انفجار راهی بیمارستان صاحب الزمان (عج) شد و بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

دکتر نوروزیان توضیح داد: نیروهای امدادی بندر شهید رجایی بلافاصله پس از جراحت ناشی از انفجار بر سر زنده یاد بهادری حاضر شده که مشاهده می نمایند وی دچار ایست قلبی شده و از همانجا اقدامات درمانی جهت احیا را شروع و در جهت بیمارستان نیز ادامه پیدا می نماید و حتی به مدت یکساعت در بیمارستان نیز همچنان استمرار داشت که متأسفانه این اقدامات جوابگو نبود و وی جان خود را از دست داد.

گفتنی است، عصر امروز (15 خرداد) یک دستگاه ریچ استاکر فرسوده در اراضی تحت مدیریت منطقه آزاد قشم دچار سانحه آتش سوزی شد که به دلیل همجواری آن با بشکه های روغن پایه و قیر، دامنه حریق افرایش یافت و به دلیل مشتعل شدن قیر، حجم زیادی دود از این اراضی به هوا برخاست.

ریچ استاکر یکی از تجهیزات مورد استفاده در ترمینال های کانتینری است که برای انجام عملیات تخلیه، بارگیری، جابجایی و صفافی کانتینرها در فواصل کوتاه استفاده می گردد و انعطاف پذیری بالایی در عملیات چیدمان این کالاها در محوطه های کانتینری دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوت یک از اعضای یگان حفاظت بندرشهیدرجایی بر اثر حادثه آتش سوزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید