فال ابجد امروز ، 13 مهر ماه

به گزارش وبلاگ اندورید، خبرنگاران : فال ابجد امروز را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می توانید در خبرنگاران مطالعه کنید.

فال ابجد امروز ، 13 مهر ماه

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : ج آ ب

تعبیر : اهمیت زیادی به خورد و خوراک تان نمی دهید و این قضیه شما را حسابی ضعیف نموده است، از قلم نیاندازید که عقل سالم در بدن سالم است و از همین امروز تصمیم بگیرید که بیشتر از گذشته خودتان را تحویل بگیرید و خوراکی های مقوی را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید. امروز یکی از نزدیکان شما احتیاج به پول پیدا می نماید و از شما انتظار دارد تا در این شرایط به او یاری کنید اما در موقعیت یاری اقتصادی به دیگران نیستید و اگر به او یاری کنید در آینده خودتان به پول احتیاج شدید پیدا خواهید کرد

فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : ب د ب

تعبیر : انسان منفی بافی هستید و همواره نیمه خالی لیوان را می بینید، امروز انگیزه بیشتری به خودتان بدهید و با اعتماد به نفس بیشتر بر احساس های ناخوشایندی مانند ترس و حسادت غلبه کنید و از اکنون به بعد نگاه تان در زندگی به نیمه پر لیوان باشد. امروز برترین زمان برای سرمایه گذاری است و مطمئن باشید پولی که امروز سرمایه گذاری خواهید کرد در آینده امنیت و ثبات بیشتری برای زندگی شما در پی خواهد داشت.

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : قرار است تغییراتی در منزل یا محل کار ایجاد کنید و امروز زمان این تغییرات فرا رسیده است اما بهتر است قبل از هرگونه تغییری نظر دیگران را جویا شوید و با رضایت اهل منزل یا همکاران این تغییرات را انجام دهید. امروز یکی از بزرگترهای فامیل به لحاظ اقتصادی یاری شایانی به شما می نماید و دغدغه های اقتصادی تان از بین خواهد رفت. امروز به شما خبر می رسد که یکی از اطرافیان که نسبت نزدیکی با او دارید به خانه بخت می رود.

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : مدت زیادی است که گرفتار مخمصه ای شده اید و کار و زندگی تان را نمی فهمید، امروز خبر خوشی برای شما داریم چرا که این گرفتاری به انتها می رسد و روی خوش زندگی را خواهید دید. پولی به کسی قرض داده اید و امروز این فرد دِین خود را به شما ادا می نماید. امروز میان شما و یکی از دوستان نزدیک تان دلخوری پیش می آید و رفاقت چندین و چند ساله شما به خطر خواهد افتاد. از قلم نیاندازید که بار کج هرگز به منزل نمی رسد و از همین امروز تصمیم بگیرید به هر قیمتی که شده درستکاری و صداقت را سرلوحه کارهای خود قرار دهید. یکی از همکاران یا دوستان برای حل مسائلی که در پیش دارید آستین بالا زده است، از دست این دوست هیچ کاری بر نخواهد آمد و به این نتیجه خواهید رسید که مسائل را باید به تنهایی از سر راه بردارید.

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : ب د آ

تعبیر : امروز فرصتی برای شرکت در امر خیری فراهم می گردد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با نوع دوستی و یاری به دیگران احساس خوبی را تجربه کنید. امروز خریدی واجب و لازم برای منزل باید انجام دهید، این خرید با توجه به شرایط اقتصادی که در آن هستید فشار زیادی به شما وارد می نماید اما مطمئن باشید در آینده از خریدی که امروز انجام داده اید کاملا راضی خواهید شد. مدتی است که به ملاقات اعضای فامیل نرفته اید و امروز بعدازظهر اگر فرصت دست داد، حتما به تماشا بزرگتر های خانواده بروید و از آنها دلجویی کنید. مدت زیادی است که به پزشک مراجعه ننموده اید و از سلامت جسم و جان تان بی خبر هستید. همین امروز به پزشک مراجعه کنید و با انجام آزمایش های کامل در جریان سلامت جسمی خود قرار بگیرید.

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : د آ د

تعبیر : از کاری که به آن مشغول هستید رضایت کامل ندارید و به هر دری که می زنید کار شایسته و درخوری نسبت به شغل فعلی تان پیدا نمی کنید، امروز روز شما است چراکه کاری مناسب پیدا خواهید کرد و این کار عایدی بهتر و شرایط راحت تری دارد و شما را از مخمصه اقتصادی که گرفتار آن هستید نجات می دهد. امروز از آن روزها است که اطرافیان شما حرف هایتان را با چشم بسته قبول می نمایند. مهارت های خودتان را دست کم گرفته اید و تخصص و استعداد ذاتی خود را از دیگران پنهان نموده اید، چیزی برای مخفی کردن وجود ندارد که از آن هراسان باشید و همین امروز تصمیم بگیرید تا استعداد ها و توانایی های خود را به دیگران ثابت کنید.

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر : انسان سخت کوش و پرتلاشی هستید و همواره در پی ارتقای شخصی و فراگیری چیزهای تازه بوده اید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله ای ندارید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی در پیش روی شما است و نه تنها در این روز ضرر نخواهید کرد بلکه سودی هم نصیب شما خواهد شد.

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر : یکی از اطرفیان یا دوستان شما به موفقیتی چشمگیر دست پیدا نموده است و امروز با شنیدن خبر موفقیت دوست خود، حسابی خشنود خواهید شد. امروز صبح هیچ مشکل اقتصادی نخواهید داشت اما بعد از ظهر شش دانگ حواس تان را به دخل و خرجتان اختصاص دهید چراکه محتمل است با خرید کالایی از روی هوس، پول های تان را دور بریزید. انتظار دارید اعضای خانواده طبق نظر شما زندگی نمایند و از آنجایی که اهل منزل ساز شما را نمی زنند حسابی دلخور هستید. بیش از حد به دیگران سخت نگیرید و اجازه دهید اعضای خانواده سبک زندگی خودشان را دنبال نمایند. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز عشق سوزانی به جان شما خواهد افتاد و تا اعماق وجودتان را به آتش می کشد. نقشه های زیادی برای آینده کشیده اید اما بدون مشورت با افراد خردمند و خبره به فکر اجرای این نقشه ها نباشید. مدت زیادی است که زمانی را با خودتان خلوت ننموده اید و دائم درگیر گرفتاری های زندگی هستید، امروز هم چنین زمانی فراهم نمی گردد.

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : ج ج د

تعبیر : بار زیادی را روی دوش تان تحمل می کنید و سرنوشت اطرافیان به رفتار و تصمیم های شما وابسته است. در چنین شرایطی رفتار عجولانه و تصمیم های سریع و غیرمنطقی را باید کنار بگذارید و هوای اطرافیان تان را بیشتر از گذشته داشته باشید. به همسر یا عشق زندگی تان قول داده اید که امروز زمان زیادی را در کنار او سپری کنید، به قول تان وفا کنید و از بودن در کنار او لذت ببرید. کار یا پروژه ای مهم را باید آغاز کنید اما دائم برای انجام این کار، این دست و آن دست می کنید، مطمئن باشید هرگز فرصتی بهتر از امروز برای انجام این کار فراهم نخواهد شد.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : ب ب آ

تعبیر : امروز با مشکل اقتصادی روبرو خواهید شد و این مشکل روز شما را خراب خواهد نمود. اصرار زیادی دارید که اعضای خانواده طبق نظر شما زندگی نمایند و این طرز فکر، اهالی منزل را حسابی از شما دلخور نموده است. این رفتار را همین امروز کنار بگذارید و اجازه دهید دیگران هم نظرهای خود را ابراز نمایند.

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : ب آ ج

تعبیر : اگر پولی برای سرمایه گذاری دارید این پول را در بازار املاک و مسکن سرمایه گذاری کنید و خاطرجمع باشید که سود هنگفتی از این سرمایه گذاری نصیب شما خواهد شد. یکی از اعضای نزدیک خانواده مدتی است که در سفر است و امروز این عزیز سفرنموده از مسافرت باز خواهد گشت و تمام اعضای خانواده دور هم جمع می شوند.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر : فرصت بسیار چشمگیری برای سرمایه گذاری و کسب عایدی دارید، این فرصت را از دست ندهید و امروز سرمایه گذاری را آغاز کنید. فردی که علاقه خاصی به او ندارید امروز بیش از حد به شما علاقه نشان خواهد داد. تا می توانید از این فرد دوری کنید، در غیر این صورت به دردسر بزرگی خواهید افتاد. انسان رازداری هستید و چیز زیادی از پیشرفت ها و موفقیت های خود به همسر یا شریک زندگی تان نمی گویی.

منبع: رکنا

به "فال ابجد امروز ، 13 مهر ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز ، 13 مهر ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید