علیپور گزینه جانشینی طارمی در ریو آوه

به گزارش وبلاگ اندورید، یک رسانه پرتغالی مدعی شد که تیم فوتبال ریوآوه مهاجم پرسپولیس را زیر نظر گرفته تا در صورت از دست دادن بازیکن ایرانی اش، جای خالی او را پر کند.

علیپور گزینه جانشینی طارمی در ریو آوه

به گزارش وبلاگ اندورید، نشریه پرتغالی رکورد در خبری اختصاصی با عنوان طارمی شماره 2؟ پیشرفت ریوآوه در مذاکره با علیپور مدعی شد که باشگاه ریو آوه پرتغال که مهدی طارمی در آن توپ می زند، علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس را به عنوان جانشین وی در نظر گرفته تا در صورتی که طارمی در خاتمه فصل به تیمی دیگر ملحق شد، جای او خالی نماند.

یک سایت پرتغالی به نقل از نشریه رکورد نوشته است: برای طارمی که محتمل است در خاتمه فصل، ویلا دوکنده (منطقه ای در شمال پرتغال که ریوآوه در آن مستقر است) را ترک کند، کمبود جانشین وجود ندارد اما امکان دارد که بازیکنی دیگر از ایران جانشین او گردد. علی علیپور 24 ساله در حال حاضر در خدمت باشگاه پرسپولیس واقع شده است و تا به امروز سه بار هم برای تیم ملی ایران به میدان رفته است. او تا خاتمه فصل با پرسپولیس قرارداد دارد و مقامات باشگاه ریوآوه او را به عنوان کاندیدایی برای جانشینی طارمی در نظر گرفته اند. فصل 18-2017 بهترین فصل دوران بازیگری علیپور بود که در آن در 40 بازی اش 24 گل زد. البته آمار او در این فصل هم تحسین برانگیز هستند چرا که در 6 بازی هشت گل زده است.

در هفته های اخیر چند رسانه پرتغالی گزارش نموده اند که طارمی در خاتمه فصل از ریوآوه جدا می گردد و از تیم هایی مانند پورتو، اسپورتینگ لیسبون و بنفیکا به عنوان مشتریان او یاد شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علیپور گزینه جانشینی طارمی در ریو آوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور گزینه جانشینی طارمی در ریو آوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید