حمیدرضا گرشاسبی: پرسپولیس امروز اسطوره ای در ذهن میهمانان و مسئولان خارجی می گردد، طرفداران به مِلک خود آسیب نزنند

به گزارش وبلاگ اندورید، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از طرفداران که صاحب پرسپولیس هستند، می خواهم به خود و نیز مِلک خودشان با حضور بدون بلیت آسیب نزنند تا پشت درها بمانند.

حمیدرضا گرشاسبی: پرسپولیس امروز اسطوره ای در ذهن میهمانان و مسئولان خارجی می گردد، طرفداران به مِلک خود آسیب نزنند

به گزارش وبلاگ اندورید، حمیدرضا گرشاسبی درباره دیدار امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا و صعود سرخپوشان با سختی های زیاد به این مرحله گفت: وقتی این مسئولیت به من سپرده شد، خیلی از دوستان و افراد استخوان خردکرده فوتبال به ما توصیه کردند تحت هیچ شرایطی این مسئولیت را قبول نکن. قرارداد برانکو، دستیارانش و 12 بازیکن کلیدی تمام می شد، باشگاه از پنجره نقل وانتقالاتی محروم بود و 47 میلیارد تومان بدهی داشتیم. من هیچ وقت در ورزش نامردی نکردم و کارم را با یک دعا شروع کردم. الهی سهلاً بفضلک یا عزیز. خدایا مسائل را بر ما آسان گردان.

وی ادامه داد: ما به سمتی رفتیم که همه اعضای باشگاه و تیم پرسپولیس، با همدلی و وحدت کارمان را شروع کردیم. خیلی جاها خدا گره ها را باز کرد و بازیکنان با همه کمبودها، نتایج خوبی گرفتند. خیلی چیزها در سینه من هست و می دانم بچه ها چگونه جانفشانی کردند تا به این مرحله رسیدند و دل طرفداران فوتبال را شاد کردند. پرسپولیس دو سال متوالی قهرمان لیگ برتر و سوپرجام شد و مطابق شاخصه های انتخاب برترین های لیگ، 9 عنوان از 12 عنوان ممکن به بازیکنان پرسپولیس رسید. عهد و پیمان بسته بودیم به جلو برویم به دور از حاشیه و هیاهو. امروز ان شاءالله خدا به ما یاری کند و بچه ها که به زحمت 11 نفر فیکس می شوند، کاری کارستان نمایند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چه اقدامی برای رفع شدن مسائل روحی ناشی از شکست در ژاپن انجام داده اند، توضیح داد: اولین اقدام ما این بود که مطابق خواسته کادر فنی و برانکو، برنامه های او را هرچند دیر، اما اجرا کردیم. تیم های فینالیست خیلی دیر تعیین شد و برای برنامه ریزی بهتر زمان نداشتیم. به سختی بلیت تهیه و اردو در دبی را آماده کردیم. به سختی در ژاپن هتل پیدا کردیم و سختی های دیگری هم بود، اما اجازه ندادیم ذره ای از این مسائل به روحیه تیم و کادر فنی تزریق گردد. در بازی رفت خیلی بدشانس بودیم. بازیکنان ما در نیمه اول خیلی خوب بازی کردند. حریف در نیمه دوم دو توپ آورد و گل شد. هرچند گل دوم آنتلرز هم آفساید بود.

گرشاسبی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، گفت: بعد از این شکست، بازیکنان از لحاظ روحی و روانی به هم ریخته بودند. با برانکو و اعضای هیئت مدیره، جلسه ای با بازیکنان داشتیم و به آنها گفتیم چطور می گردد کاشیما آنتلرز در ژاپن با 38 هزار طرفدار در زمین خود به ما دو گل می زند، ما در تهران مقابل 80 هزار پرشور قرمزپوش که از شش ساعت قبل از مسابقه تا خاتمه بازی شعار می دهند، نمی توانیم آنها را شکست دهیم؟! بازیکنان همقسم شدند و در هواپیما و هتل به شوخی و خنده پرداختند. خیلی خوشحال و امیدوار شدم که این بازیکنان بزرگ فکر می نمایند و حرفه ای هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که چند میهمان خارجی برای دیدار فینال به ورزشگاه آزادی می آیند، اظهار داشت: حدود 110 میهمان خارجی و 200 خبرنگار خارجی به ورزشگاه آزادی می آیند. اینفانتینو در دربی سال گذشته به ایران آمده بود و شور طرفداران را دید. او تمایل داشت در این بازی به تهران بیاید که ناگهان اظهار داشت که می آید. رئیس و دبیرکل AFC و دبیرکل یوفا در ورزشگاه آزادی حاضر می شوند، بسیاری از کشورهای آسیایی با اینفانتینو جلسه برگزار می نمایند و برنامه های حرفه ای برای فوتبال آسیا دارند. از خیرات و برکات پرسپولیس است که این حوادث خوب ورزشی اتفاق می افتد.

پس از 43 سال، دستی به سر و روی ورزشگاه آزادی کشیده شد.، سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اصلاحات انجام داده در ورزشگاه آزادی با بیان این جمله گفت: از وزارت ورزش و جوانان، اداره تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی، یگان ویژه، مدیریت ورزشگاه آزادی، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و شورای تأمین تشکر می کنم. این نهادها دست به دست هم دادند و همیتی ملی ایجاد شد. پرسپولیس کاری کرد که میزبانی بزرگی در کشورمان را با هم تمرین کردیم و امیدوارم برای کارهای بزرگتر در آینده، بتوانیم از اینفانتینو نمره قبولی بگیریم.

گرشاسبی در این باره که آیا قرار است خانواده ها هم در ورزشگاه آزادی حاضر شوند یا خیر، توضیح داد: چون در صورت عدم حضور آنها برای میزبانی ما مشکل ساز می شد، تعدادی از خانواده ها با هماهنگی در ورزشگاه آزادی حاضر می شوند و خانواده های ژاپنی در جای مشخص حضور می یابند. طرفداران بامنش ما، این فرهنگ الگوسازی خود را در حضور بزرگان فوتبال دنیا نشان می دهند. پرسپولیس که مظلوم واقع شده بود و به خاطر بدهی های متعدد در دادگاه های بین المللی مانند یک خلافکار به ما نگاه می کردند، این نگاه را با پرداخت بدهی های خارجی مثبت کردیم. پرسپولیس امروز اسطوره ای در ذهن میهمانان و مسئولان خارجی می گردد و عظمت پرسپولیس جا می افتد تا احکام یکطرفه و ظالمانه علیه پرسپولیس صادر نگردد. حاشیه دیدار پرسپولیس کاشیما آنتلرز| حضور طرفداران پرسپولیس از ساعات اولیه صبح

وی در مورد اینکه بازیکنان پرسپولیس در دیدار رفت، کنترل و خونسردی خود را از دست داده بودند، اظهار داشت: برانکو فیلم این بازی را چند بار بررسی و درباره رفتار بازیکنان با آنها بچه ها صحبت کرد. مطمئناً روز بسیار خوبی خواهیم داشت و اتفاقات بازی رفت رخ نمی دهد. ان شاءالله بازیکنان از دقیقه اول بکوبند برای جبران شکست و اجازه ندهند جام به راحتی از تهران خارج گردد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا طرفداران تنها با کارت ملی می توانند به ورزشگاه آزادی بیایند یا خیر، گفت: کارت ملی به همین خاطر در شورای تأمین مصوب شد. همه بلیت ها به صورت اینترنتی فروش رفته و هر کسی که بلیت خریده، شماره کارت ملی او ثبت شده است. چهره فرد با عکس کارت ملی او تطبیق می یابد و بعد بلیت را تحویلش می دهند. از طرفداران که صاحب پرسپولیس هستند، می خواهم به خود و نیز مِلک خودشان با حضور بدون بلیت آسیب نزنند تا پشت درها بمانند. این شرمندگی ماست، چون اگر ورزشگاه 500 هزار نفره هم داشته باشیم، ارفعداران پرسپولیس آن را پر می کردند. باید بدانیم جا کم است و متقاضی بسیار زیاد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمیدرضا گرشاسبی: پرسپولیس امروز اسطوره ای در ذهن میهمانان و مسئولان خارجی می گردد، طرفداران به مِلک خود آسیب نزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیدرضا گرشاسبی: پرسپولیس امروز اسطوره ای در ذهن میهمانان و مسئولان خارجی می گردد، طرفداران به مِلک خود آسیب نزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید