رقم باورنکردنی استقلال برای رشید مظاهری

به گزارش وبلاگ اندورید، خبرنگاران: استقلال رقابت های نیم فصل اول را با ایستادن در صدر جدول به خاتمه رساند. این تیم با بازیکنان زیادی که ابتدای فصل خرید، کیفیت رقابت در هر پستی را بالا برد و نتیجه شد آنکه نه تنها در هر پست دست کم 2 بازیکن فوق آماده دارد بلکه از لحاظ نتیجه گیری هم بهتر از بقیه کار کرد.

رقم باورنکردنی استقلال برای رشید مظاهری

به گزارش وبلاگ اندورید، یکی از پست هایی که رقابت در آن شدت بیشتری داشت مربوط به پست دروازه بانی است؛ فرهاد مجیدی در استقلال 2 دروازه بان آماده به نام رشید مظاهری و سیدحسین حسینی داشت، ولی ابتدای فصل تصمیم گرفته دروازه بان خوب و جوان پیکان یعنی علیرضا رضایی را هم جذب کند. آمدن رضایی جا را برای رشید مظاهری تنگ کرد به طوری که او این روز ها بیش از آنکه در لیست استقلال باشد روی سکو قرار می گیرد.

همین بازی نکردن ها باعث شد تا زمزمه جدایی رشید مظاهری از استقلال در نیم فصل، یعنی در همین روز های زمستان به گوش برسد. با این حال این جدایی چندان ساده نیست؛ استقلال می خواهد رشید مظاهری را با یکی از بازیکنان فولاد معاوضه کند، ولی رشید مظاهری که هنوز 4 ماه از قراردادش با استقلال به جای مانده می خواهد با دریافت رضایتنامه از این تیم جدا شده و خودش تیم بعدی را انتخاب کند. از تیم های صنعتی و البته پرسپولیس به عنوان مقصد احتمالی این دروازه بان یاد می گردد.

با این وجود استقلال که متوجه شده رشید مظاهری حاضر به معاوضه شدن نیست حالا دست به اقدام مهمتری زده و قیمت صدور رضایتنامه رشید مظاهری را رقم باورنکردنی 10 میلیاردتومان گذاشته است. این ادعایی است که روزنامه گل نموده و اگر صحت داشته باشد به این معنی است که رشید مظاهری یا تیمی که خواستار رشید مظاهری است باید 10 میلیاردتومان به استقلال بدهد؛ رقمی که بعید است در این شرایط و آنهم در فاصله چندماه مانده به انتها رقابت ها لیگ، تیمی حاضر گردد برای یک دروازه بان هزینه کند.

منبع: فرارو

به "رقم باورنکردنی استقلال برای رشید مظاهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقم باورنکردنی استقلال برای رشید مظاهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید