پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی به چه کسی رسید؟

به گزارش وبلاگ اندورید، خرید نو استقلال تهران این فصل با پیراهن شماره هفت برای آبی پوشان به میدان خواهد رفت تا وارث یکی از محبوب ترین شماره های این تیم باشد.

پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی به چه کسی رسید؟

پیمان بابایی که سابقه بازی در تیم های ماشین سازی، توسعه فولاد و سومقاییت جمهوری آذربایجان را هم در کارنامه خود دارد چندی پیش با عقد قرارداد 2 ساله به استقلال پیوست. بابایی قرار است در کنار بازیکنانی مانند آرمان رمضانی، ارسلان مطهری، سجاد شهبازاده و کاوه رضایی در خط حمله استقلال حضور داشته باشد.

با قطعی شدن حضور بابایی در استقلال شماره پیراهن این بازیکن و چند خرید نو استقلال معین شد. براساس تصمیم مسوولان باشگاه استقلال و علاقه بازیکن نو این تیم، پیمان بابایی پیراهن شماره هفت استقلال را بر تن خواهد نمود. پیراهنی که طرفداران آن را با درخشش فرهاد مجیدی در 2 دهه اخیر به خاطر دارند.

پس از خداحافظی مجیدی بازیکنانی مانند بختیار رحمانی و مارکوس نیومایر این پیراهن را بر تن کردند که پیروزیت چندانی به دست نیاوردند. همچنی در فصل گذشته این پیراهن به آرش رضاوند رسید که عملکرد ناامید کننده ای داشت و در نیم فصل از استقلال جدا شد و به فولاد خوزستان پیوست.

یکی از پیروز ترین بازیکنان خارجی که این پیراهن را بر تن کرد شیخ دیاباته بود که به عنوان آقای گلی لیگ رسید.

بعلاوه پیراهن های شماره 6 استقلال به محمد حسینی، شماره 10 به سجاد شهباززاده، 19 به رضا میرزایی، 26 به امید حامدی فر و 80 به محمدحسین زواری رسید.

منبع: فرارو

به "پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی به چه کسی رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی به چه کسی رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید