دربی بازترین بازیکن استقلال نیمکت نشین شد

به گزارش وبلاگ اندورید، استقلال در حالی قرار است روز پنجشنبه دربی برگشت را برابر پرسپولیس برگزار کند که از حالا حدس هایی در مورد خط حمله این تیم برای این ملاقات حساس صورت گرفته است. بعضی معتقدند سرمربی استقلال در این بازی رودی ژستد را دوباره به ترکیب این تیم بازخواهد گرداند تا بعد از یک بازی نیمکت نشینی او همراه با یامگا در خط حمله آبی ها به میدان برود.

دربی بازترین بازیکن استقلال نیمکت نشین شد

بعضی هم اعتقاد دارند که این بازی مانند ملاقات برابر صنعت آرمان رمضانی قرار است برابر تیم سابق به میدان برود. نکته جالب توجه اینجاست که فعلا ارسلان مطهری گزینه سوم فرهاد مجیدی برای انتخاب زوج آرتور کوین یامگا محسوب می گردد. این در حالی است که ژستد و رمضانی در این فصل فزونی ویژه ای نسبت به ارسلان از خود نشان نداده اند.

مهاجمی که شاید بتوان گفت دربی بازترین بازیکن استقلال محسوب می گردد و هر زمانی که برابر سرخ ها به میدان رفته در ترکیب استقلال اثر گذار بوده است. مطهری در میان بازیکنان استقلال با 3 گل زده در دربی برترین آمار گلزنی را در اختیار دارد. او این فصل هم در بازی هایی که به عنوان بازیکن جانشین وارد بازی شده عملکرد خوبی از خودش به جا گذاشته است. با این حال این مهاجم احتمالا دربی را از روی نیمکت شروع خواهد نمود.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "دربی بازترین بازیکن استقلال نیمکت نشین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دربی بازترین بازیکن استقلال نیمکت نشین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید