علیزاده: شکست مقابل پرسپولیس از ارزش بازیکنان مس کم نمی کند، ربیعی صحبتی از جدایی نکرده است

به گزارش وبلاگ اندورید، معاون فنی باشگاه مس رفسنجان گفت که محمد ربیعی با مدیران این باشگاه درباره تصمیمش برای جدایی از جمع نارنجی پوشان صحبت نکرده است.

علیزاده: شکست مقابل پرسپولیس از ارزش بازیکنان مس کم نمی کند، ربیعی صحبتی از جدایی نکرده است

علی علیزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ اندورید، درباره شکست مس رفسنجان مقابل پرسپولیس گفت: شما نمی توانید مقابل تیم های بزرگ اشتباه کنید و با کمترین اشتباه، به سخت ترین شکل ممکن جریمه می شوید. بازیکنان مس دو اشتباه فردی مرتکب شدند و همین باعث باخت ما شد. فرصت های گلزنی ما از پرسپولیس بهتر بود، اما شیرازه تیم با همان دو اشتباه فردی از هم پاشید. این شکست چیزی از ارزش بازیکنان ما کم نمی کند.

وی در مورد ادامه راه نارنجی پوشان در لیگ بیست ویکم توضیح داد: از شش تیم بالای جدول یعنی استقلال، پرسپولیس، سپاهان، آلومینیوم، فولاد و گل گهر، تا به امروز با چهار تیم بازی نموده ایم. همه بازی های لیگ سخت است و ملاقات با تیم های پایین جدولی سخت تر هم خواهد بود. با این وجود همه چیز دست خودمان است و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم تا همین فرایند را ادامه دهیم. اگر باهوش تر و کم اشتباه تر باشیم، اتفاقات خیلی خوبی برای ما رخ خواهد داد.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در مورد عدم برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در فصل 23-2022 و تأثیر آن بر تیم های مدعی کسب سهمیه آسیایی به وبلاگ اندورید گفت: این موضوع روی همه تیم ها تأثیر می گذارد، اما فردا هم ممکن است اتفاق جدیدی بیفتد و باید کار خودمان را انجام دهیم. توقعات از باشگاه مس بالا رفته و هدف ما این است که رتبه تک رقمی به دست بیاوریم.

علیزاده با بیان اینکه به اعضای تیم مس رفسنجان گفته می گردد آنها توانایی کسب رده دوم لیگ برتر را هم دارند، اظهار داشت: فصل دوم حضور در لیگ برتر را سپری می کنیم. توقع و هدف مس رفسنجان و ربیعی این است که جایگاه بهتری نسبت به فصل گذشته کسب کنیم.

وی درباره خبر پیشنهاد قرارداد پنج ساله یک باشگاه متمول لیگ فزونی به محمد ربیعی گفت: او یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و بابت جدایی از مس با مدیران باشگاه صحبت ننموده است. همه باشگاه ها عملکرد ربیعی را می بینند و بسیاری از آنها با مربیانی مذاکره می نمایند که با باشگاه های خود قرارداد دارند. ربیعی یک مربی تواناست و تیم های بزرگی به او پیشنهاد می دهند.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان با بیان اینکه باشگاه و سرمربی نارنجی پوشان به یکدیگر علاقه قلبی دارند، مطرح کرد: کوشش می کنیم ربیعی در مس رفسنجان بماند، اما همه چیز را با منطق و صداقت جلو می بریم و علاقه به او برای ما از مسائل حرفه ای جداست. ربیعی سال گذشته هم پیشنهادهای زیادی داشت، اما در باشگاه مس ماند و اتفاقات بسیار خوبی رقم زد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علیزاده: شکست مقابل پرسپولیس از ارزش بازیکنان مس کم نمی کند، ربیعی صحبتی از جدایی نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیزاده: شکست مقابل پرسپولیس از ارزش بازیکنان مس کم نمی کند، ربیعی صحبتی از جدایی نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید