جنایت خونین ائتلاف متجاوز سعودی علیه یمنی ها

به گزارش وبلاگ اندورید، ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کردند که با وجود اعلام طرح صلح از سوی این جنبش ائتلاف عربی حملات خود را به سه استان یمن افزایش داده است و مسجدی را در استان عمران هدف قرار داد که به کشته شدن تعدادی غیرنظامی منجر شد.

جنایت خونین ائتلاف متجاوز سعودی علیه یمنی ها

جنگنده های ائتلاف عربی ساعات اولیه صبح امروز (دوشنبه)10 حمله را به منطقه حرف سفیان در شمال استان عمران انجام دادند که یکی از آن ها یک خودرو را هدف قرار داد و به کشته شدن دو تن منجر شد. منطقه السواد نیز در معرض 9 حمله قرار گرفت.

به گفته منابع، در حملات ائتلاف عربی به منطقه السواد استان عمران پنج عضو یک خانواده کشته شدند. دو کودک دیگر از اعضای این خانواده نیز مفقود شده اند. این منابع تأکید کردند که ائتلاف عربی مسجدی را هدف قرار داد که این خانواده به آنجا پناه برده بودند. درحال حاضر جستجوی دو کودک مذکور زیر آوارها ادامه دارد.

یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله در صفحه رسمی خود در فیسبوک نیز نوشت: طی 12 ساعت گذشته جنگنده های ائتلاف متجاوز عربی بیش از 27 حمله هوایی را به تعدادی از استان های یمن انجام دادند. این حملات برج های مخابراتی در عمران و منازل و مزارعی در حجه و صعده را هدف قرار دادند.

جنگنده های ائتلاف عربی سه حمله را به برج های مخابراتی در کوه ضین در استان عمران و دو حمله را به منطقه همدان در شمال غرب صنعا انجام دادند.

این درحالی است که انصارالله یمن جمعه گذشته طرحی را برای صلح اعلام نمود که براساس آن حمله به خاک عربستان در ازای توقف حملات هوایی در یمن متوقف می شود.

به همین دلیل انصارالله یمن از کشته و زخمی شدن تعدادی از نیروهای دولت مستعفی به دست تک تیراندازهای این جنبش در استان حجه در شمال غرب یمن خبر داد.

به گفته منابع، عملیات در جنوب منطقه حرض و شرق مثلث عاهم در همین منطقه به کشته شدن 16 سرباز وابسته به دولت مستعفی یمن منجر شد.

همچنین نیروهای انصارالله با چهار موشک زلزال1 تجمع مزدوران در جنوب منطقه حیران را هدف قرار دادند که موجب کشته و زخمی شدن تعدادی از آن ها شد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "جنایت خونین ائتلاف متجاوز سعودی علیه یمنی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنایت خونین ائتلاف متجاوز سعودی علیه یمنی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید