توهین نژادپرستانه مشاور ترامپ به مجری سیاهپوست

به گزارش وبلاگ اندورید، فارس نوشت: راجر استون مشاور انتخاباتی سابق رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای با مجری سیاهپوست یک شبکه رادیویی برای طفره رفتن از پاسخ به سؤال این مجری درباره صدور حکم عفو خود به توهین علیه وی دست زد.

توهین نژادپرستانه مشاور ترامپ به مجری سیاهپوست

به نوشته وبگاه هیل، استون در این برنامه رادیویی با نام آقای مو کِلی، در حالی این رفتار را انجام داد که موضوع این برنامه درباره اتهامات وارد شده علیه وی و تصمیم دونالد ترامپ برای صدور حکم عفو او بود.

مجری این برنامه رادیویی ضمن اشاره به برخورد متفاوت با برخی افراد در سیستم دادگستری فدرال آمریکا، خطاب به راجر استون گفت: ...من معتقدم که دوستی، روابط و گذشته تو با دونالد ترامپ به خواسته ترامپ مبنی بر اینکه عدالت توسط سیستم دادگستری اجرا شود می چربید که با تو به نادرستی برخورد شد.

مجری همچنین گفت: با هزاران نفر روزانه به نادرستی برخورد می شود و این بار اسم تو در میان این افراد قرار گرفت. حدس می زنم این بیشتر از یک شانس بود راجر! درست است؟

راجر استون لحظه ای سکوت کرد و با غرولند گفت: واقعاً دوست ندارم با این کاکاسیاه بحث کنم.

مجری در واکنش به این توهین بارها از او پاسخ خواست اما استون سکوت کرد.

مجری این برنامه رادیویی بار دیگر تلاش کرد که وی درباره این توهین توضیح دهد و این بار استون ادعا کرد که صدای دریافتی وی ضعیف بوده است.

با این حال، مجری این ادعا او را قبول نکرد و گفت: تو چیزی در مورد کاکاسیاه گفتی. استون نیز در پاسخ گفت: من نگفتم، تو دیوانه شده ای.

مجری این برنامه، با این وجود مصاحبه خود را ادامه داد و گفت: او (استون) تصمیم آنچه که مخاطبین شنیدند به عهده خودشان گذاشت.

وی بعد از این مصاحبه در صفحه اجتماعی توئیتر ضمن انتقاد از این توهین نوشت: من کاکاسیاه هیچ کسی نیستم.

دادگاهی در آمریکا اول اسفند ماه 1398 راجر استون را در پرونده اتهاماتش بابت دروغ به کنگره و ممانعت از انجام تحقیقات قانونی درخصوص پرونده ارتباط روسیه با پیروزی ترامپ در انتخابات 2016 مجرم شناخت و او را به تحمل 40 ماه حبس محکوم کرد.

رئیس جمهور آمریکا برای راجر استون دستور عفو صادر کرد. کاخ سفید در بیانیه ای محکومیت وی را غیرعادلانه توصیف و اعلام نمود دونالد ترامپ یک فرمان اجرایی اعطای عفو برای تخفیف مجازات او صادر کرده است.

23311

منبع: خبرآنلاین

به "توهین نژادپرستانه مشاور ترامپ به مجری سیاهپوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهین نژادپرستانه مشاور ترامپ به مجری سیاهپوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید