تشبیه طعنه آمیز ظریف درباره زیاده خواهی ترامپ برای یک توافق جدید

به گزارش وبلاگ اندورید، وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی، خواسته ترامپ برای دستیابی به یک توافق جدید را غیرمنطقی و نشدنی خواند.

تشبیه طعنه آمیز ظریف درباره زیاده خواهی ترامپ برای یک توافق جدید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اندورید، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در هفتاد و چهارمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است، در مصاحبه با مارگارت برنان مجری شبکه خبری سی بی اس، خواسته ترامپ برای دستیابی به یک توافق جدید با ایران را به بر هم زدن یک معامله پس از انعقاد قرارداد تشبیه کرد.

ظریف در مصاحبه ای که مشروح آن احتمالاً طی روزهای آینده پخش خواهد شد، به مجری شبکه سی بی اس گفت: فرض کنید که شما یک ساختمان را به من می فروشید و یک سال بعد فردی که شرکت شما را به ارث برده، می آید و به من می گوید که پول کافی پرداخت نکرده ام. او خواستار یک معامله بهتر برای خودش و معامله ای بدتر برای من می شود. به قول آقای ترامپ، در کجای تاریخ کسی با چنین چیزی موافقت کرده است؟.

گفتنی است دولت آمریکا محدودیت هایی را برای تردد ظریف در این کشور در نظر گرفته تا وی نتواند برای مصاحبه با رسانه های آمریکایی در استودیوهای آنها حضور یابد. اما دقایقی پیش سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه طی پیامی توئیتری گفت استودیو سیار شبکه سی بی اس برای مصاحبه با ظریف به محل اقامت هیئت ایرانی اعزام شده است.

عراقچی تصویری از حضور استودیوی سیار شبکه سی بی اس و مصاحبه ظریف با این شبکه را نیز به پیام توئیتری خود ضمیمه کرده است.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تشبیه طعنه آمیز ظریف درباره زیاده خواهی ترامپ برای یک توافق جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشبیه طعنه آمیز ظریف درباره زیاده خواهی ترامپ برای یک توافق جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید