ترامپ: تصاحب سیاتل کار چپ های افراطی است

به گزارش وبلاگ اندورید، رئیس جمهور آمریکا رسانه ها و سیاست مداران دموکرات این کشور را به خاطر انفعال در برابر تصرف بخش هایی از شهر سیاتل به باد انتقاد گرفت.

ترامپ: تصاحب سیاتل کار چپ های افراطی است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اندورید، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه از سکوت دموکرات ها درخصوص اعلام خودمختاری در بخشی از شهر سیاتل انتقاد کرد.

رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری نوشت: جالب است که آنتیفا و دیگر شبه نظامیان چپ گرای افراطی می توانند بدون هیچ گلایه ای از سوی رهبران هیچ کار نکن دموکرات شهری را بگیرند، اما هنگامی که بحث تعطیل کردن یک شهر یا کشور و شهروندان سخت کوش مالیات دهنده آن باشد، همین رهبران ضعیف، افراطی می شوند.

او در پیامی دیگر نوشت: کسی متوجه شده که دریافت شهر سیاتل توسط چپ های افراطی در رسانه های اخبار جعلی به چه میزان کمی مورد بحث نهاده شد؟ این کار تا حد زیادی عمدی بود زیرا آن ها می دانند این ضعف و بی عرضگی، به لحاظ سیاسی چقدر بد است. شهردار و فرماندار باید از خودشان خجالت بکشند. به همین راحتی حل شد!

پس از انتشار ویدئویی که قتل جورج فلوید شهروند سیاه پوست آمریکایی در اثر رفتار خشونت آمیز یک افسر پلیس سفیدپوست را نشان می داد، شهرهای عظیم آمریکا به صحنه یکپارچه اعتراض تبدیل شده اند.

معترضان می گویند در حالی که احتمال وقوع جرم میان سفیدپوستان و سیاه پوستان تفاوت معناداری ندارد پلیس آمریکا با خشونت بیشتری نسبت به مظنونان سیاه پوست واکنش می دهد.

بامداد آدینه رسانه های آمریکا گزارش دادند معترضان در آمریکا بخش هایی از شهر سیاتل را به تصرف درآورده اند اما در عین حال بعضی رسانه های دست راستی با معرفی معترضان به عنوان فعالان مسلح گروه آنتیفا اطلاعات اغراق شده ای در این باره منتشر کردند.

بعد از آن، ترامپ در صفحه توئیتر خود با بیان اینکه آنارشیست ها سیاتل را تصرف کردند، تهدید کرد: همین حالا شهرتان را پس بگیرید. اگر این کار را انجام ندهید من این کار را می کنم.

او همچنین تهدید کرد در صورتی که اشغال منطقه کپیتال هیل در شهر سیاتل ادامه پیدا کند، از نیروهای گارد ملی برای آزاد کردن این منطقه استفاده خواهد نمود.

خ

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: تصاحب سیاتل کار چپ های افراطی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: تصاحب سیاتل کار چپ های افراطی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید