ترامپ: بایدن آمریکا را به پناهگاهی برای جنایتکاران تبدیل می نماید

به گزارش وبلاگ اندورید، رئیس جمهور آمریکا مدعی شد اگر دموکرات ها در ماه نوامبر رای بیاورند، آمریکا پناهگاهی برای جنایتکاران خواهد شد.

ترامپ: بایدن آمریکا را به پناهگاهی برای جنایتکاران تبدیل می نماید

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، می گوید دموکرات ها با استرداد پول از پلیس و تحریک حملات به مأموران اجرای قانون، کشور را به پناهگاه بزرگ جنایتکاران تبدیل خواهند کرد.

ترامپ در یک گردهمایی مبارزاتی دیروز در جینسویل ایالت ویسکانسین گفت: اگر قدرت را به دموکرات ها بدهید، چپ رادیکال ادارات پلیس را در سراسر آمریکا تغییر، منحل، و خلع سلاح خواهد نمود. در پاسخ به این سوال که آیا او [بایدن] از کاهش بودجه پلیس حمایت می نماید، باید گفت: بله، بله، کاملا بله.

ترامپ سپس به ناآرامی های طولانی مدت در ایالت های تحت کنترل دموکرات ها، مانند شیکاگو، نیویورک و اوکلند اشاره نمود که مردم آن در شرایط سختی زندگی می نمایند و از تظاهرات هایی که در راستای جنبش زندگی سیاهان ارزش دارد برگزار می گردد رنج می برند.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه گفت امسال بیش از 1000 مأمور اجرای قانون مورد حمله شریرانه قرار گرفته اند، هیچ کس در این باره صحبت نمی نماید. بایدن از پلیس به عنوان دشمن نام برد و آن ها را به عنوان یک نیروی نژادپرست سرکوبگر تحقیر کرد.

ترامپ به هواداران خود در ویسکانسین گفت که فکر نمی نماید جو بایدن، رقیب دموکراتش، واقعاً به گفته های او در خصوص پلیس اعتقاد داشته باشد. او با تأکید بر اینکه به شدت از پلیس خود دفاع خواهد نمود گفت من همواره در کنار قهرمانان اجرای قانون خواهم ایستاد.

او هشدار داد که دموکرات ها حقوق اصلاحیه دوم شهروندان آمریکایی را می گیرند و کل کشور را به پناهگاه بزرگ برای جنایتکاران تبدیل می نمایند. ترامپ گفت: بایدن از آشوبگران و غارتگران و آنارشیست ها دلجویی خواهد نمود و من آن ها را دستگیر می کنم. من می خواهم مردم در امنیت باشند.

از 25 مه امسال میلادی، پس از مرگ جورج فلوید، تبعه سیاهپوست آمریکایی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس بود، اعتراضات علیه وحشی گری و نژادپرستی پلیس در شهر های عمدتا تحت کنترل دموکرات ها شروع شده است.

رئیس جمهور آمریکا در بخش دیگری از اظهاراتش ادعا کرد که دوره ریاست او برایش دو، سه میلیارد دلار و شاید بیشتر هزینه داشته است. وی گفت رسانه ها در این باره و واقعیتی که او حقوق ریاست جمهوری خود را از دست داده گزارش نمی دهند. رئیس دولت آمریکا در خصوص بودجه مبارزات انتخاباتی ادعا کرد که می تواند بیش از هر کس در طول تاریخ انتخابات پول جمع کند، اما نمی خواهد افراد تأثیرگذار را در وال استریت همراه سازد تا به بازار مبادلاتی آسیب برسد.

رئیس جمهور آمریکا گفت که دیوار در مرز آمریکاو مکزیک به زودی به 400 مایل می رسد و با توجه به اینکه شیوع بیماری همه گیر جهانی در جریان است، زمان مناسبی برای داشتن دیوار است. ، باشگاه وبلاگ اندورید

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ: بایدن آمریکا را به پناهگاهی برای جنایتکاران تبدیل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بایدن آمریکا را به پناهگاهی برای جنایتکاران تبدیل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید