تجمع مردم صنعاء و تأکید بر ادامه مقاومت و ایستادگی

به گزارش وبلاگ اندورید، مردم صنعاء پس از برگزاری نماز آدینه در تجمعی بر ادامه مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزان و حمایت از جبهه های نبرد تأکید کردند.

تجمع مردم صنعاء و تأکید بر ادامه مقاومت و ایستادگی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اندورید، اهالی شهر صنعاء پس از برپایی نماز آدینه امروز تجمع نموده و ضمن حمایت از ارتش و کمیته های مردمی بر ادامه مقاومت در برابر ائتلاف سعودی تأکید کردند.

به نوشته خبرگزاری سبأنت، در این تجمع، حاضرین پیروزی های اخیر نیروهای مقاومت یمن در استان مأرب و حملات پهپادی و موشکی را تبریک گفته و خواهان ادامه این حملات و پاسخ به تجاوزات ائتلاف متجاوز سعودی شدند.

مشارکت نمایندگان بعلاوه حملات هوایی و توپخانه ای ائتلاف سعودی علیه غیر نظامیان و منطقه ها مسکونی را نشانه نا امیدی و ورشکستگی دشمن متجاوز در صحنه میدانی دانستند. در این تجمع بعلاوه تأکید شد که حضور میلیونی و بی سابقه مردم یمن در جشن میلاد پیامبر اسلام (ص) در روز دوشنبه گذشته تجسم بیداری و همبستگی و سطح عالی ارتباط با تعالیم نبی اکرم (ص) بود.

نمازگزاران صنعاء در گردهمایی خود با تأکید بر لزوم پیروی از رهبران انقلاب و شورای عالی سیاسی، اعلام کردند که هیچ گزینه دیگری پیش روی مردم یمن جز ایستادگی تا آزادسازی کامل این کشور وجود ندارد. آن ها بعلاوه از مردم یمن خواستند تا وحدت و یکپارچگی و بیداری خود را برای مقابله با تجاوزات دشمن و نقش بر آب کردن طرح های استعماری افزایش دهند.

در این تجمع بعلاوه یاری های نقدی و غیر نقدی شهرها و روستاهای مختلف استان صنعاء برای نیروهای یمنی جمع آوری و به نمایش گذاشته شد.

این تجمع در حالی صورت گرفت شهر صنعاء صبح امروز شاهد حمله هوایی جنگنده های ائتلاف سعودی بود. در این حمله که انبار دارو در منطقه سعوان هدف نهاده شد، یک غیرنظامی شهید و سه تن دیگر زخمی شدند. ساختمان برق و آب شهرستان الثوره نیز در این استان هدف چهار حمله هوایی نهاده شد.

از سوی دیگر جبهه استان مأرب امروز نیز شاهد دستاورد مقاومت یمن بود و نیروهای ارتش و کمیته های مردمی توانستند منطقه راهبردی نجا را علی رغم حملات گسترده هوایی ارتش سعودی آزاد نمایند. (جزئیات بیشتر)

منبع: خبرگزاری فارس

به "تجمع مردم صنعاء و تأکید بر ادامه مقاومت و ایستادگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجمع مردم صنعاء و تأکید بر ادامه مقاومت و ایستادگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید