اعلام جزئیات برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کودک

به گزارش وبلاگ اندورید، اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان عصر چهارشنبه 21 مهر با اجرای محمدرضا مقدسیان برگزار خواهد شد.

اعلام جزئیات برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کودک

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ اندورید به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، ایمان رحیم پور کارگردان مراسم اختتامیه سی وچهارمین جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان درباره جزئیات برگزاری این مراسم گفت: اختتامیه جشنواره سال جاری در سالن زنده یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار خواهد شد. سال جاری سعی کردیم برای مراسم اختتامیه از امکاناتی که مجموعه فارابی در اختیار دارد استفاده کنیم و از این امکانات نهایت استفاده را ببریم.

وی با اشاره به اینکه این مراسم ساعت 18:30 چهارشنبه 21 مهر با اجرای محمدرضا مقدسیان برگزار خواهد شد، بیان نمود: با توجه به اینکه زمان محدودی برای برگزاری اختتامیه در اختیار داریم و بعد از آن ممنوعیت تردد در شهر تهران شروع خواهد شد، به همین دلیل قصد داریم تا حد امکان سرعت مراسم را بالا ببریم تا مهمانان و برگزارکنندگان مراسم به محدودیت ها برخورد نکنند.

رعایت شیوه نامه ها و پخش زنده مراسم

کارگردان مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان اظهار کرد: در مراسم اختتامیه جشنواره، تمامی شیوه نامه های بهداشتی رعایت خواهد شد.

وی ادامه داد: مراسم اختتامیه به صورت زنده از صفحات رسمی جشنواره در اینستاگرام، آپارات و تلویزیون تعاملی تیوا و رادیو نمایش پخش خواهد شد.

مدعوین مراسم سرانجامی

رحیم پور درباره مهمانان حاضر در مراسم گفت: مدعوین مراسم، نامزدها و منتخبان سی و چهارمین جشنواره خواهند بود، علاوه بر این قرار است میزبان چهره هایی چون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی و به احتمال زیاد شهردار اصفهان باشیم، بعلاوه دیگر مدیران فرهنگی بر اساس دعوتی که مدیریت بنیاد سینمایی فارابی انجام خواهد داد، در اختتامیه جشنواره حضور خواهند یافت.

وی توضیح داد: مراسم اختتامیه حدود 2 ساعت ادامه خواهد یافت، امیدواریم با توجه به آیتم هایی که برای تنوع مراسم در نظر گرفته شده، برنامه خوبی را پشت سر بگذاریم و مدعوین با رضایت از سالن اختتامیه خارج شوند.

برپایی 2 نکوداشت در اختتامیه جشنواره

کارگردان مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم بچه ها و نوجوانان تهران، در زمینه ویژه برنامه های در نظر گرفته شده برای مراسم اختتامیه بیان کرد: علاوه بر اهدای جوایز بخش های مختلف، سال جاری 2 بخش ویژه برای اختتامیه در نظر گرفته شده است؛ برگزاری نکوداشت زنده یاد فرشته طائرپور تهیه کننده و کارگردان فقید سینمای کودک و زنده یاد محمد ابوالحسنی تهیه کننده فقید سینما و عرصه وب سری که در مراسم اختتامیه جشنواره برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: نکته قابل توجه این است که در مراسم اختتامیه سال جاری، بیشتر تنوع ویدیویی خواهیم داشت تا بتوانیم زمان مراسم را کنترل کنیم.

ارتباط با برگزیدگان بخش بین الملل

رحیم پور بعلاوه گفت: متاسفانه سال جاری همچون سال گذشته به دلیل شرایط بیماری کرونا میزبان مهمانان بین الملل نخواهیم بود اما مصمم هستیم در بخش بین الملل، به صورت ویدئویی با برندگان همراه شویم و کوشش خواهیم کرد تا بتوانیم هماهنگی های لازم را برای ارتباط زنده با مهمانان بین المللی انجام دهیم.

یکدستی در اجرای 2 اختتامیه

رحیم پور در سرانجام درباره برگزاری مراسم اختتامیه پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران هم یادآور شد: باید توجه داشت که کلیپ های اختتامیه جشنواره فیلم کودک و المپیاد به وسیله یک تیم اجرا شده است، چرا که سال جاری قصد داریم در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کودک و المپیاد شاهد یکدستی باشیم، حتی در مستندسازی ها، دوستان ما سعی کردند که هماهنگی در اجرا از نظر بصری و گرافیکی رعایت گردد و کارها چند پاره نباشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام جزئیات برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کودک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام جزئیات برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کودک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید