تارتار: ضربه پریرا مهارنشدنی بود، اگر داور اشتباه نموده با او برخورد گردد

به گزارش وبلاگ اندورید، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در اواخر نیمه اول بازی با فولاد یک اشتباه داشتیم و پریرا بازیکن ارزشمند فولاد ضربه ای مهارنشدنی به سمت دروازه ما شلیک کرد و گل زیبایی به ثمر رساند.

تارتار: ضربه پریرا مهارنشدنی بود، اگر داور اشتباه نموده با او برخورد گردد

به گزارش وبلاگ اندورید از اصفهان ، مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر فولاد خوزستان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری گفت: بازی را خوب شروع کردیم و کنترل مسابقه در اختیار ما بود. توپ را به خوبی به گردش درمی آوردیم تا اینکه در اواخر نیمه اول یک اشتباه داشتیم و متأسفانه پریرا بازیکن ارزشمند فولاد ضربه ای مهارنشدنی به سمت دروازه ما شلیک کرد و گل زیبایی به ثمر رساند.

وی اضافه نمود: با شروع نیمه دوم کوشش کردیم به فولاد فشار بیاوریم اما این تیم با توجه به ثبات چند فصل اخیر خود بسیار منسجم دفاع کرد و راه های نفوذ ما را بسته بود. تک موقعیت هایی هم داشتیم اما متأسفانه در زدن ضربات آخر خوب عمل نکردیم. البته این موضوع طبیعی است چون امروز خط حمله ما را بازیکنانی تشکیل می دادند که تازه سال گذشته از لیگ دسته یک به لیگ برتر آمده اند و باید تجربه بیشتری کسب نمایند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: چاره ای نداریم چون در جذب بازیکن لیگ رجحان محدودیت داشتیم و در بعضی پست ها بازیکنان خوبی از لیگ دسته یک جذب کردیم که مطمئن هستیم در چند فصل آینده به بازیکنان مطرحی تبدیل می شوند.

تارتار گفت: فوتبال همین است؛ هر تیمی از موقعیت های خود بهتر استفاده کند برنده است و تیمی که اشتباه کند تنبیه می گردد و امروز هم ما به خاطر اشتباهی که داشتیم تنبیه شدیم. به تیم خوب فولاد تبریک می گویم. البته از اتلاف وقتی که به خصوص دروازه بان این تیم انجام می داد گلایه دارم. از داور مسابقه بسیار گلایه مندم چون در ابتدای بازی اتفاقی مشابه بازی طرفدار و فولاد رخ داد که داور در آن مسابقه بازیکن فولاد را اخراج نموده بود. این اتفاق امروز هم تکرار شد و مدافع آخر فولاد مرتکب خطا شد اما داور حتی کارت زرد هم نداد. اگر داور اشتباه نموده باشد انتظار داریم کمیته و دپارتمان داوران به این امر ورود نموده و برخورد لازم را با این داور انجام دهند.

وی درباره علت تعویض مسعود ابراهیم زاده توضیح داد: چون عقب بودیم احتیاج بود تهاجمی تر شویم و با این تعویض تغییر تاکتیک دادیم که متأسفانه این تعویض مثمرثمر واقع نشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره برخوردهای دوگانه فدراسیون درباره مجوز ورود طرفداران به استادیوم ها و یا اینکه پس از گذشت چند هفته معین شده بازیکن خارجی استقلال مجوز لازم برای حضور در بازی های این تیم را نداشته است، اعلام کرد: همیشه گفته ام نباید این چنین باشد و درباره هر دو موضوع باید عدالت بین تیم ها برقرار باشد. اگر این بازیکن مجوز بازی نداشته چرا در هفته های قبل بازی نموده؟ این موضوع باید آنالیز گردد و باید نظارتی وجود داشته باشد و به تمام تیم ها به یک چشم نگاه گردد.

تارتار اضافه نمود: تمام تیم ها کوشش می نمایند و زحمت می کشند. امیدوارم کمیته انضباطی به تمام تیم ها به یک چشم نگاه نموده و میان همه تیم ها عدالت برقرار باشد.

، 165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تارتار: ضربه پریرا مهارنشدنی بود، اگر داور اشتباه نموده با او برخورد گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: ضربه پریرا مهارنشدنی بود، اگر داور اشتباه نموده با او برخورد گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید