مژده خبرهای خوش دروازه بان استقلال به طرفداران

به گزارش وبلاگ اندورید، دروازه بان تیم فوتبال استقلال می گوید در صورت جدایی اش از جمع آبی پوشان مرکز، می خواهد شرایط اقتصادی خوبی برای این باشگاه به وجود بیاید.

مژده خبرهای خوش دروازه بان استقلال به طرفداران

علیرضا رضایی، دروازه بان تیم فوتبال استقلال، در تبادل نظر با ایسنا، درباره شرایط خودش در جمع آبی پوشان مرکز اظهار کرد: فصلی که گذشت، فصل نسبتا خوبی برای من بود. با حضور رشید مظاهری و سیدحسین حسینی، کم تر کسی فکر می کرد که من به ترکیب اصلی برسم. با لطف طرفداران و بعضی از کارشناسان و نمرات سایت های کارشناسی، من جزو بازیکنان خوب به شمار آمدم. برای خیلی ها غیرقابل باور بود که سال اول حضورم در استقلال این طور پیش برود. بابت این مساله از خداوند تشکر می کنم. خوشحالم در سال اول حضورم، توانستم خوشحالی طرفداران را بابت قهرمانی ببینم و امیدوارم فصل آینده، فصل بهتری باشد.

او ادامه داد: قطعا تیمی که قهرمان می گردد، پیشنهاد قابل توجهی به بازیکنانش میِ رسد. من هم چند پیشنهاد خوب ایرانی و 2 پیشنهاد خارجی دارم که برای هر کسی وسوسه نماینده است. صحبت هایی با باشگاه شده است که تا الان مثبت بوده است و فکر می کنم خبر های خوبی به دست همه برسد و اتفاقات خوبی رقم بخورد.

دروازه بان استقلال در پاسخ به این سوال که آیا اولویت علیرضا رضایی ماندن در استقلال است؟ گفت: من معتقدم که پیشرفت من به پیشرفت تیم وابسته است و این دو باهم هم سو هستند. تیم ما سال گذشته قهرمان شده است و این در دیده شدن من تاثیرگذار است. دوست دارم حتی اگر من در استقلال نباشم، برترین اتفاقات برای استقلال رقم بخورد، ولی با شرایطی که پیش آمده است، طرفداران اگر کمی صبر نمایند، خبر های خوشی را می شنوند. من دوست دارم در شرایطی از استقلال جدا شوم که شرایط اقتصادی خوبی برای تیم به وجود بیاید و رفتن من به هر تیمی، باعث گردد، مبلغ خوبی عاید استقلال گردد.

رضایی درباره ریکاردو ساپینتو، سرمربی نو آبی پوشان مرکز اعلام کرد: مربی اروپایی در سال اول حضور خود در لیگ ایران، کار راحتی نخواهد داشت، چون فوتبال ما با کل جهان فرق دارد و ما این را می دانیم جو سنگینی در تیم ها وجود دارد. اگر من در استقلال حضور داشته باشم، کوشش می کنیم تا مثل فصل گذشته شرایط را هموار کنیم و تمام وجودم را برای استقلال بگذارم و باعث خوشحالی طرفداران شوم.

دروازه بان استقلال، درباره شرایط تیم ملی امید ایران و حضور پیدا نکردن او در رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا گفت: اجازه بدهید وارد جزییات نشوم. یک سری تعصبات و مسائل بین اشخاص وجود دارد که باعث می گردد تیم ملی آسیب ببیند. اگر شرایط به وجود می آمد که من بار دیگر لباس تیم ملی را می پوشیدم، شاید شرایط متفاوت می شد، چون من قبلا این کار را کردم و تیم ملی صعود کرد و در تیم کلین شیت داشتم و با کل بازیکان هماهنگ بودم و مدافعان را می شناختم. کیفیت بازیکنان ما طوری نبود که تیم ملی امید در مرحله گروهی حذف گردد. من این اطمینان را داشتم که اگر در تیم ملی امید حضور داشتم، تیم نتیجه شایسته تری می گرفت، اما بحث هایی که میان عزیزان پیش گرفت، باعث شد خودشان بیش تر ضرر ببینند. همه می دانند شرایط من در تیم ملی و تیم باشگاهی چگونه است. من با بازیکنان هماهنگ بودم و همه بازیکنان بعد از تورنمنت می گفتند که کاش تو در این رقابت ها حضور داشتی و خیلی نبودنت حس شد. من دوست داشتم به تیم ملی یاری کنم و از حذف تیم ملی ناراحت شدم و امیدوارم شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم؛ و تیم ملی آسیب نبیند.

او درباره آینده فوتبالی اش و فصل آینده مسابقات تاکید نمود: در فوتبال، کسی پیروز است که بتواند بیش ترین کوشش را بکند. وقتی بدن فعالیتش کم تر بگردد، ما بیش تر صحبت می کنیم. شما می دانید که من سعی می کنم خیلی مصاحبه نکنم. من کوشش کردن را بیش تر از صحبت کردن دوست دارم. کسی نمی داند که من چند جلسه تمرین می کنم. هر چه در توانم است، می گذارم. سقفی برای آرزوهایم نگذاشتم، چون برای رسیدن به اهداف، هیچ سقفی وجود ندارد. با تمریناتی که انجام می دهم، مطمئن هستم که تمام اهداف را تیک خواهم زد و روزی به رویایم خواهم رسید. راهی که می روم، به نظر من راه درستی است و از طرفداران می خواهم به من انرژی مثبت بدهند و من را دعا نمایند که بتوانم به عنوان فرزند استقلال، نماینده خوبی باشم و پرچم استقلال را هر کجا هستم، بالا ببرم.

منبع: فرارو

به "مژده خبرهای خوش دروازه بان استقلال به طرفداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مژده خبرهای خوش دروازه بان استقلال به طرفداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید