پرسپولیس - سپاهان؛ جنگِ داغِ جام، تراکتور به جاده اصلی برمی شود؟

به گزارش وبلاگ اندورید، در دومین روز از هفته بیست و هفتم لیگ برتر امروز سه بازی برگزار می گردد که طی آن ابتدا سپیدرود میزبان فولاد است، سپس ذوب آهن در خانه از تراکتور سازی پذیرایی می نماید و در آخرین بازی امروز سپاهان در تهران به مصاف پرسپولیس می رود.

پرسپولیس - سپاهان؛ جنگِ داغِ جام، تراکتور به جاده اصلی برمی شود؟

در نخستین بازی سپیدرود در حالی از فولاد پذیرایی می نماید که برای بقا در لیگ برتر ناچار به پیروز شدن در این دیدار خانگی است. فولادی ها که این روزها مثل اولین روزهای حضور قطبی خوب نتیجه نمی گیرند، ایستادن روی پله ششم لیگ را دنبال می نمایند. آنها فعلاً با 33 امتیاز این رده را در اختیار دارند و برای حفظ آن باید در این بازی خارج از خانه پیروز شوند.

تراکتورسازی که روزهای سخت و پر از التهابی را سپری می نماید باید به مصاف یکی از آماده ترین تیم های این روزهای فوتبال ایران برود. ذوب آهن بهترین تیم ایرانی در آسیا، هفته هاست در ایران و آسیا شکست ناپذیر است و حالا آنها هدف زدن تیر خلاص به تراکتورسازی را در سر می پرورانند. شاگردان منصوریان جاه طلب تر از همواره سعی می نمایند با پیروزی در این بازی زمینه حضورشان در رده ششم جدول در سرانجام فصل را فراهم نمایند.

در آخرین و حساس ترین بازی امروز سرخ پوشان تهران میزبان طلایی پوشان اصفهان می باشند. خیلی ها معتقدند این دیدار فینال گونه، خیلی از گره های بالای جدول را باز خواهد نمود. پرسپولیس در صورت پیروزی در این بازی تا حدود زیادی قهرمانی اش را مسجل خواهد نمود. حداقل اینکه سپاهان را کلاً از کورس قهرمانی خارج خواهد نمود.

سرخپوشان تهرانی که در لیگ قهرمانان آسیا شرایط خوبی ندارند امیدوارند با رجحان برابر سپاهان کام هوادارانشان را شیرین نمایند و گام بزر گی برای قهرمانی در لیگ هجدهم بردارند. سپاهان هم خوب می داند که اگر در این بازی به پیروزی نرسد باید قید قهرمانی را بزند. خستگی بازیکنان پرسپولیس بهترین هدیه برای امیر قلعه نویی است که از این فرصت برای رسیدن به پیروزی استفاده کند.

سپاهان برای این دیدار محمد ایرانپوریان مدافع راست خود را در اختیار ندارد و پرسپولیس هم شجاع خلیل زاده مدافع میانی اش را برای این بازی ندارد.

برنامه بازی های روز دوم از هفته بیست و هفتم لیگ برتر به توضیح زیر است:

* سپیدرود - فولاد؛ ساعت 17:30

* ذوب آهن - تراکتورسازی؛ ساعت 19

* پرسپولیس - سپاهان؛ ساعت 20:15

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس - سپاهان؛ جنگِ داغِ جام، تراکتور به جاده اصلی برمی شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس - سپاهان؛ جنگِ داغِ جام، تراکتور به جاده اصلی برمی شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید