بادامکی: شرایط شهر خودرو معین نیست، فرایند واگذاری باید زودتر انجام گردد

به گزارش وبلاگ اندورید، مدیر تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: باید راه هایی وجود داشته باشد که زودتر فرایند واگذاری امتیاز باشگاه صورت بگیرد و شرایط مان معین گردد.

بادامکی: شرایط شهر خودرو معین نیست، فرایند واگذاری باید زودتر انجام گردد

حسین بادامکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ اندورید، درباره عملکرد تیم فوتبال شهر خودرو مشهد در نیم فصل نخست لیگ برتر، گفت: به نظر من نیم فصل بدی برای ما نبود. با توجه به تغییراتی که در تیم و کادر فنی ایجاد شده بود، شرایط بدی نداشتیم و از لحاظ امتیازگیری هم خوب کار کردیم. اگر در یکی دو بازی روز خوب مان بود حتی می توانست شرایط از لحاظ امتیازگیری برای تیم بهتر هم باشد.

وی درباره برنامه های این تیم در نیم فصل دوم، توضیح داد: فعلاً با توجه به اتفاقات اخیر شرایط باشگاه معین نیست. در این شرایط کار ما خیلی سخت شده است. فکر می کنم اولین قدم برای نیم فصل دوم حفظ بازیکنان است و اینکه به آنها اجازه داده نگردد از تیم جدا شوند. بعد از آن باید چند بازیکن جدید بگیریم و بتوانیم تیم را تقویت کنیم. در نیم فصل همه تیم ها تقویت می شوند و شهر خودرو هم باید تقویت گردد.

مدیر تیم فوتبال شهر خودرو درباره شرایط انتقال امتیاز این باشگاه یادآور شد: هنوز خبر خاصی نیست و در این باره اتفاقی رخ نداده است. الان مسؤلان استانی پیگیر هستند تا این تیم ضرر نکند و اتفاق بدی رخ ندهد، ولی تا الان اتفاق خاصی رخ نداده است.

بادامکی درباره اینکه ممکن است فرایند واگذاری باشگاه زمان بر باشد و حتی تا انتها فصل هم انجام نگردد، مطرح کرد: باید راه هایی وجود داشته باشد که زودتر این کار صورت بگیرد و شرایط باشگاه معین گردد. در این شرایط بهتر است یک ارگان یا شرکت هزینه های تیم را تا انتهای فصل تقبل کند، چون ما الان شرایط مان سخت است و احتیاج به حمایت داریم. در نیم فصل باید پول بدهیم و اگر بازیکن جدید بگیریم باید به آنها نیز واریزی داشته باشیم. شرایط باید در این شرایط حساس معین تکلیف گردد.

وی با اشاره به جدایی سیف اللهی و جلالی راد، درباره شرایط امین قاسمی نژاد هم گفت: واضح است که باید امین قاسمی نژاد در تیم حفظ گردد، مگر اینکه شرایط پیش بینی نشده ای رخ بدهد، ولی اولویت ما حفظ قاسمی نژاد است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ اندورید بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بادامکی: شرایط شهر خودرو معین نیست، فرایند واگذاری باید زودتر انجام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامکی: شرایط شهر خودرو معین نیست، فرایند واگذاری باید زودتر انجام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید