اگر امتیازات گل گهر کسر نمی شد برای صدر نشینی می جنگیدیم

به گزارش وبلاگ اندورید، شایان مصلح عصر پنجشنبه پس از تساوی بدون گل دو تیم گل گهر سیرجان و ذوب آهن در هفته پانزدهم لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که انتظار می رفت بازی پرفشاری را پشت سر گذاشتیم. بازی بسیار خوب و پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و به دلیل غیبت حدود هفت نفر از بازیکنان اصلی تیم، کار ما سخت شد. حتی مرتضی تبریزی و عاشوری هم که به عنوان یار تعویضی وارد زمین مسابقه شدند شرایط خوبی نداشتند و فکر می کنم دچار بیماری هستند. امیدوارم بازیکنان تیم همگی به بهبودی کامل برسند.

اگر امتیازات گل گهر کسر نمی شد برای صدر نشینی می جنگیدیم

بازیکن تیم فوتبال گل گهر سیرجان با اشاره به شرایط چمن ورزشگاه فولاد شهر ادامه داد: از طرفی زمین چمن فولادشهر همیشه کیفیت خوبی داشته است، اما امروز به دلیل شرایط نامناسب زمین بارها روی زمین افتادیم و حتی در صحنه های پای ما به زمین گیر می کرد. در چند صحنه نزدیک بود مچ پای من و چند نفر از بازیکنان ذوب آهن نیز دچار مصدومیت شود. امیدوارم مسئولان ذوب آهن به شرایط زمین چمن ورزشگاه فولادشهر رسیدگی کنند.

وی درباره شرایط بازی توضیح داد: موقعیت های خوبی در نیمه اول بازی داشتیم و حتی تیر دروازه حریف را نیز به لرزه درآوردیم، اما پیروز به گل زنی نشدیم. امیدوارم که بتوانیم در بازی های بعدی اشتباهات خودمان را جبران کنیم.

مدافع گل گهر سیرجان با بیان اینکه در نیم فصل اول تیم بسیار خوبی داشتیم و شاید اگر هفت امتیاز از تیم ما کسر نمی شد، می توانستیم برای قهرمانی این فصل بجنگیم تاکید کرد: بازگشت به شرایط روحی مناسب پس از کسر امتیاز برای ما زمان بر بود. تصور کنید که در بازی پرفشاری که برابر سپاهان داشتیم، توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم. حتی در برابر استقلال و پیکان نیز بازی های خوبی داشتیم و واقعاً چند دیدار سخت را پشت سر گذاشتیم.

مصلح در پایان اظهار داشت: اگر امتیازات به ما برشود می توانیم حتی به کورس قهرمانی برسیم. امیدوارم بازیکنان تازه تیم مانند کیروش که اضافه شده اند نیز بتوانند هر چه سریع تر به شرایط خوب خود برسند و مشکل اریک نیز برطرف شود تا با توجه به کیفیت بالایی که دارد به ترکیب تیم اضافه شود تا بتواند به تیم کمک کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اگر امتیازات گل گهر کسر نمی شد برای صدر نشینی می جنگیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر امتیازات گل گهر کسر نمی شد برای صدر نشینی می جنگیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید