کسی که یک تنه 500 نفر را در شهرداری استخدام کرد!

به گزارش وبلاگ اندورید، اتفاقات اتفاق افتاده در جریان ملاقات تیم های فولاد و استقلال در اهواز هر روز ابعاد جدیدتری پیدا می نماید.

کسی که یک تنه 500 نفر را در شهرداری استخدام کرد!

در جریان آن بازی، مهدی سیدعلی، داور مسابقه، دو بازیکن از استقلال به همراه فرهاد مجیدی، سرمربی آبی های تهران را اخراج کرد و استقلال بازی را با نتیجه 2 بر یک واگذار کرد. بعد از آن بازی، فرهاد مجیدی در اینستاگرام کد های عجیب و غریبی داد که معینا، داور مسابقه را نشانه رفته بود. او از ویلای امیردشت و ویزای اسپانیا اطلاع داد و در بخشی از اتهاماتش اشاره ای به استخدام به وسیله رانت در شهرداری کرد.

اگرچه اسمی از سیدعلی نیاورد؛ ولی با توجه به اینکه مهدی سیدعلی در شهرداری مشغول به فعالیت است، معین شده که روی صحبتش با او بوده است. البته این اتهامات پای فرد دیگری را هم به میان کشید: بهنام ابوالقاسم پور، بازیکن سابق پرسپولیس که از سال 1384 به عضویت شهرداری درآمده، متهم به این شده که مهدی سیدعلی را به شهرداری برده است.

البته ابوالقاسم پور می گوید بشخصه با سیدعلی مشکل دارد و زیاد اخلاق شان با هم جور در نمی آید. با این حال، فرهاد مجیدی باز بدون اینکه اسمی از ابوالقاسم پور به میان بیاورد، او را متهم به پارتی بازی برای سیدعلی نموده است. واکنش ها درباره این ادعا چنان زیاد شد که ابوالقاسم پور یکی، دو بار در چند روز گذشته به این موضوع واکنش نشان داده است. او می گوید ای کاش فرهاد مجیدی وجودش را داشت و اسمی از او می آورد.

البته او اتهامات مطرح شده را رد می نماید و می گوید من سال 84 به شهرداری رفتم و سیدعلی سال 88 به شهرداری آمده است. او درباره این شایعه که عکس صمیمانه ای با سیدعلی در شهرداری گرفته، هم می گوید: همه می دانند من با او اختلاف دارم. آن تصویری هم که می گویند، مربوط به مراسم آشتی کنان ماست. من همان جا گفتم این عکس ها منتشر نگردد؛ چون دردسرساز می گردد.

همه این ها به کنار، حالا صحبت های جدید بهنام ابوالقاسم پور دردسرساز شده است. او که در برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد، ناخواسته جملاتی را به زبان آورد که سروصدای زیادی به پا نموده است. ابوالقاسم پور گفت: من سال 84 به شهرداری تهران رفتم و نزدیک به 500 نفر را در موقعی که می توانستم، به نحوی به شهرداری بردم و به این موضوع هم افتخار می کنم؛ چراکه به دیگران یاری کردم.

ادعای بردن 500 نفر به شهرداری، ادعای عجیبی است که ابوالقاسم پور اسم آن را یاری می گذارد؛ ولی از طرفی هم می تواند نشان از بی برنامگی یا زدوبند های عجیب و غریب در شهرداری باشد. مطرح شدن این حرف ها واکنش هایی در فضای مجازی هم در پی داشته؛ به طوری که یکی از کاربران در انتقاد از صحبت های ابوالقاسم پور نوشته است: به همین راحتی! 500 نفر را به شهرداری بردم! و به این موضوع افتخار می کنم؟! 500 نفرو فقط این برده با افتخار میگه. بعد که میری واسه استخدام میگن برو درس بخون آزمون بده اگه قبول شدی و در مصاحبه قبول شدی، هستیم در خدمتت.

ادعای ابوالقاسم پور که خودش مدت ها در شهرداری منطقه 20 فعالیت کرد و بعد رفته رفته به پست های مهم تری در حوزه ورزش شهرداری رسید، بار دیگر سازوکار شهرداری در استخدام نیرو ها را زیر سؤال برده است. البته ورود خود ابوالقاسم پور به مجموعه شهرداری هم بی حرف و حدیث نیست. شایعات زیادی در این باره وجود دارد که او به واسطه دوستی اش با یکی از مدیران سرشناس سابق فوتبال که آن مدیر هم رابطه خوبی با شهردار وقت تهران داشته، به شهرداری رسیده است. البته بهنام ابوالقاسم پور در حوزه ورزش فردی شناخته شده است و سال ها در لیگ فوتبال ایران برای تیم های مختلف به میدان رفته و شاید نشستنش بر مسند ورزش شهرداری امری بحث برانگیز نباشد.

این مورد که ابوالقاسم پور چطور به شهرداری رسیده، فعلا اهمیت زیادی ندارد؛ ولی اینکه چطور بهنام ابوالقاسم پور به گفته خودش توانسته 500 نفر را به شهرداری ببرد، جای تأمل دارد! او در بخش دیگری از صحبت های دوشنبه شبش در واکنش به حرف های فرهاد مجیدی می گوید دوست دارم دستگاه های نظارتی ورود نموده و نتیجه را اطلاع رسانی نمایند. الان دستگاه نظارت باید ببیند حق با چه کسی است. ورود دستگاه های نظارتی به اتفاقات مختلف از جمله اتهاماتی که فرهاد مجیدی به سیدعلی، داور مسابقه با فولاد، زده و پای بهنام ابوالقاسم پور را به میان کشیده، اتفاق نیکویی است که باید هرچه زودتر آنالیز گردد؛ ولی صحبت های جدید بهنام یک مورد دیگر را هم نیازمند آنالیز و تحقیق بیشتر می نماید که آیا او همه آن هایی را که به شهرداری برده و قصد یاری کردن به آن ها را داشته، به واسطه توانمندی و شایستگی شان انتخاب نموده یا اینکه موضوعات دیگری در میان بوده است.

منبع: فرارو

به "کسی که یک تنه 500 نفر را در شهرداری استخدام کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی که یک تنه 500 نفر را در شهرداری استخدام کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید