اقامت های مشکوک در هتل های ترامپ ، پول مهمانان رسمی هتل های ترامپ به جیب چه کسی می رود؟

به گزارش وبلاگ اندورید، کمیسیون کنترل و همچنین کمیسیون قضایی کنگره آمریکا خواهان شرح ترامپ در خصوص اقامت مهمانان رسمی در هتل های او شده است. ترامپ از تمایل خود به برپایی اجلاس سال آینده کشورهای گروه هفت در یکی از هتل های خود سخن گفته است.

اقامت های مشکوک در هتل های ترامپ ، پول مهمانان رسمی هتل های ترامپ به جیب چه کسی می رود؟

وبلاگ اندورید: بسیاری از شخصیت های سیاسی و حتی نظامی آمریکا و مهمانان خارجی در هتل های متعلق به ترامپ اقامت می گزینند. همین موضوع باعث شده این پرسش مطرح گردد که پول اقامت این افراد در هتل ها را چه کسی می پردازد و عایدی ناشی از آن به جیب چه کسی می رود.

سایت اشپیگل آنلاین دوشنبه 18 شهریور (نهم سپتامبر) با انتشار گزارشی درباره هتل های ترامپ به موضوع آنالیز و تحقیق کمیسیون کنترل و همچنین کمیسیون قضایی کنگره آمریکا در رابطه با مهمانان رسمی این هتل ها پرداخته است.

در این مقاله از جمله اشاره شده که مایک پنس، معاون دونالد ترامپ در جریان سفر خود به ایرلند، شب را در یکی از هتل های ترامپ در شهرک دون بگ سپری می نماید. این در حالی است که دون بگ حدود 290 کیلومتر با دوبلین، یعنی محل قرار او فاصله دارد.

اکنون کمیسیون کنترل و همچنین کمیسیون قضایی کنگره مایلند بدانند که علت اقامت در این هتل با توجه به فاصله بسیار آن تا محل برگزاری نشست چه بوده است و مایک پنس در یک روستای کوچک چه می نموده است.

روزنامه پولیتیکو نیز در شماره آخر هفته خود به اقامت تیم نیروی هوایی آمریکا در یکی از هتل های ترامپ در گلاسکو اشاره نموده است.

ظاهرا اعضای این تیم نیروی هوایی آمریکا در جهت پرواز خود به کویت و همچنین در بازگشت از کویت به مقصد آمریکا در این هتل اقامت داشته اند. اکنون کمیسیون های یاد شده مایلند بدانند که علت توقف این نیروها در گلاسکو چه بوده و عایدی اقامت آن ها در یکی از هتل های ترامپ به جیب چه کسی سرازیر شده است.

نکته دیگری که توجه نمایندگان کنگره آمریکا را معطوف به خود نموده است، دعوت ترامپ از رهبران و سران کشورهای گروه هفت برای برگزاری اجلاس بعدی خود در میامی آمریکا است.

ترامپ در حاشیه نشست سران و رهبران کشورهای گروه هفت در بیاریتز فرانسه از هتل خود در میامی تعریف نموده و آن را به عنوان محل برگزاری اجلاس سال 2020 پیشنهاد نموده است.

نمایندگان کنگره آمریکا از جمله مایلند بدانند که درآمد برگزاری چنین نشستی عاید چه کسی می گردد.

اشپیگل آنلاین در ادامه گزارش خود به کنترل نام مهمانان در هتل های متعلق به ترامپ از سوی نمایندگان کمیسیون های یاد شده اشاره نموده است.

منبع: چمدان

به "اقامت های مشکوک در هتل های ترامپ ، پول مهمانان رسمی هتل های ترامپ به جیب چه کسی می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت های مشکوک در هتل های ترامپ ، پول مهمانان رسمی هتل های ترامپ به جیب چه کسی می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید