اعتراض باشگاه پرسپولیس به سپاهانی ها در خصوص بلیت بازی

باشگاه پرسپولیس اظهار داشت، اقدام های عجیبی در ارتباط با چاپ و فروش بلیت بازی این تیم مقابل سپاهان روی داده که ساعت ها قبل از آغاز مسابقه به ایجاد حاشیه و حساسیت انجامیده است.

اعتراض باشگاه پرسپولیس به سپاهانی ها در خصوص بلیت بازی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بعضی اتفاقات در جریان بلیت فروشی بازی نیمه پایانی جام حذفی واکنش مقام های باشگاه و حتی سازمان لیگ را در پی داشته است.

از جمله این موارد باید به قیمت گذاری متفاوت بلیت ها اشاره نمود که بسیار بحث برانگیز شد. ایرج عرب در این ارتباط پیگیر موضوع شد و متقابلاً به باشگاه اعلام شد که قیمت بلیت ها به همان پنج هزار تومان کاهش خواهد یافت. سعید فتاحی از سازمان لیگ هم نسبت به این موضوع گفت وگویی را با رسانه ها انجام داده بود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس همچنین با توجه به انتشار ویدیوهایی از حمله با گاز فلفل به طرفداران پرسپولیس نسبت به اتفاقاتی از این دست اعتراض خود را اعلام کردند.

از دیگر مواردی که مورد اعتراض باشگاه پرسپولیس نهاده شد؛ استفاده از نشان سابق باشگاه و چاپ آن روی بلیت ها بود، در حالی که نشان جدید باشگاه به ثبت رسمی رسیده و در دسترس است. باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد این اتفاق سهوی اتفاق افتاده باشد.

جالب است بدانید روی بلیت مسابقات این شعار نمادین هم درج شده است که؛ با احترام به یکدیگر از فوتبال لذت ببریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعتراض باشگاه پرسپولیس به سپاهانی ها در خصوص بلیت بازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض باشگاه پرسپولیس به سپاهانی ها در خصوص بلیت بازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید