اختصاص 18 میلیارد ریال برای اعتبار بلاعوض برای دامداران زلزله زده

به گزارش وبلاگ اندورید، خبرنگاران: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: به هر واحد مسکونی 30 میلیون ریال به صورت بلاعوض اختصاص یافته است که به میزان فرایند اجرایی در تکمیل منازل پرداخت می گردد

اختصاص 18 میلیارد ریال برای اعتبار بلاعوض برای دامداران زلزله زده

به گزارش وبلاگ اندورید از بوشهر، شاپور رستمی ظهر امروز در نشست آنالیز مسائل زلزله زده بخش شنبه شهرستان دشتی با بیان اینکه عملیات بازسازی منازل مسکونی فرایند مطلوبی دارداظهار کرد: تا به امروز یک هزار و 100 واحد مسکونی عملیات بازسازی با بیش از 90 درصد پیشرفت سقف آنها پوشیده شده است.

وی اضافه نمود: در جریان زلزله بخش شنبه که در 20 فروردین سال جاری رخ داد بیش ازیک هزارر و 600 واحد مسکونی تخریب شد که در مرحله اول یک هزار و 300 واحد آن در دستور بازسازی نهاده شد و تا به امروز یک هزار و 100 واحد آن عملیات بازسازی تا پوشیدن سقف به پیش رفته است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه از یکهزار و 300 واحد مسکونی بازسازی شده 600 واحدآن در شهر شنبه و مابقی در روستاهای اطراف قرار گرفته است اضافه نمود: برای تکمیل واحدهای مسکونی بازسازی شده 39 میلیارد ریال دراختیارصاحبان املاک به صورت بلاعوض قرار می گیرد.

رستمی توضیح داد: به هر واحد مسکونی 30 میلیون ریال به صورت بلاعوض اختصاص یافته است که به میزان فرایند اجرایی در تکمیل منازل پرداخت می گردد.

وی همچنین از پرداخت تسهیلات بلاعوض به دامداران و کشاورزان خسارت دیده اطلاع داد و گفت: در جریان این حادثه بعضی از دامداران و کشاورزان بخش شنبه خسارت دیدند که برای جبران این خسارات 18 میلیارد ریال به خسارت دیدگان به صورت بلاعوض پرداخت می گردد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه این تسهیلات در بخش معیشتی با همکاری جهاد کشاورزی استان بوشهر پرداخت می گردد اضافه نمود: خسارت دیدگان می توانند برای دریافت تسهیلات یاد شده به جهاد کشاورزی مراجعه که پس از آنالیز میزان خسارت، به دامداران و کشاورزان پرداخت می گردد.

ق

منبع: تسنیم

به "اختصاص 18 میلیارد ریال برای اعتبار بلاعوض برای دامداران زلزله زده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 18 میلیارد ریال برای اعتبار بلاعوض برای دامداران زلزله زده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید