اجرای طرح شهروند مسئول در مراکز عمومی و اصناف تجاری پرتردد

به گزارش وبلاگ اندورید، نمکی در نامه ای به رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، از اجرای طرح شهروند مسئول اطلاع داد.

اجرای طرح شهروند مسئول در مراکز عمومی و اصناف تجاری پرتردد

به گزارش خبرنگار سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، از اجرای طرحی مشترک از سوی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و قوه قضائیه با عنوان شهروند مسئول اطلاع داد.

وزیر بهداشت در این نامه با بیان این که سامانه جامع اطلاعات مردمی سجام و سامانه پیامکی 3000129، آماده دریافت گزارشات مردمی به منظور برخورد با متخلفان احتمالی در مراکز عمومی و اصناف تجاری پرتردد به خصوص صندلی های سوخت، فروشگاه های عظیم و نانوایی ها است، بر ضرورت اطلاع رسانی این سامانه ها در شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما تاکید نموده است.

متن این نامه به توضیح زیر است:

جناب آقای دکتر علی عسگری

رییس محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات ارزشمند رسانه ملی در زمینه کنترل اپیدمی بیماری کرونا و مطلع سازی مخاطبان و با عنایت به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مراکز عمومی و اصناف تجاری پرتردد به خصوص صندلی های سوخت، فروشگاه های عظیم و نانوایی ها، لذا ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و قوه قضائیه در نظر دارد؛ در قالب طرحی مشترک با عنوان شهروند مسئول راه اندازی سامانه جامع اطلاعات مردمی (سجام- Sajam.scpd.ir) و سامانه پیامکی 3000129، آماده دریافت گزارشات مردمی به منظور برخورد با متخلفان احتمالی می باشد. خواهشمند است، دستور فرمایید به قید فوریت اقدام لازم درخصوص اطلاع رسانی این سامانه ها در شبکه های سراسری و استانی معمول دارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اجرای طرح شهروند مسئول در مراکز عمومی و اصناف تجاری پرتردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح شهروند مسئول در مراکز عمومی و اصناف تجاری پرتردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید