آئین نامه های برگزاری دوره های مربیگری و داوری قایقرانی تصویب شد

به گزارش وبلاگ اندورید به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، در این جلسه هیات رئیسه کلیات آئین نامه دوره های کوتاه مدت داوری و مربیگری و دستورالعمل اجرایی آن به تصویب رسید.

آئین نامه های برگزاری دوره های مربیگری و داوری قایقرانی تصویب شد

رئیس فدراسیون قایقرانی در این جلسه در مورد برگزاری جلسات غیرحضوری فدراسیون گفت: برنامه ما این است که با توجه به شرایط خاص فعلی و تسهیل برگزاری جلسات و دیدارها با توجه به بعد مسافت و کم کردن هزینه ها، آن ها را در سطوح مختلف از جمله جلسه با هیات های استانی به صورت آنلاین برگزار کنیم.

علیرضا سهرابیان ادامه داد: خوشبختانه برگزاری کلاس های آموزش آنلاین این ظرفیت را در فدراسیون قایقرانی ایجاد کرد که بتوانیم رویدادهای مختلف را به صورت مجازی و آنلاین برگزار کنیم.

وی در مورد ارتباط با هیات های استانی و اطلاع از برنامه های آن ها نیز بیان نمود: طرح منطقه بندی هیات های استانی در دستور کار قرار گرفته و به امید خدا در جلسه بعدی هیات رئیسه به اطلاع اعضا می رسد تا با تصویب آن بتوانیم با نظارت بیشتری فعالیت هیات ها را رصد و دنبال کنیم و قایقرانی را در سراسر کشور گسترش دهیم.

سهرابیان همچنین اظهار کرد: در دوران همه گیری کرونا که بسیاری از فعالیت ها خصوصا برنامه های ورزشی معطل مانده بود، سعی کردیم بی کار نباشیم و فعالیت های عمرانی گوناگونی را از قبلی تعمیر و تجهیز پیست های قایقرانی، زیباسازی محوطه دریاچه آزادی، یادبود شهدا و درگذشتگان قایقرانی و ساخت خوابگاه را در دستور کار قرار دهیم اما شاید مهمترین اقدامی که در این مدت انجام شد، برگزاری دوره های آموزش آنلاین بود.

وی در مورد برگزاری دوره های آموزش آنلاین فدراسیون قایقرانی گفت: کار کار عظیمی بود و کارگروهی با همکاری مجموعه فدراسیون تشکیل شد و بچه های ما نشان دادند که توان برگزاری رویدادهای عظیم را دارند. برگزاری این کلاس ها تحسین مسئولین فدراسیون های جهانی و آسیایی را در پی داشت و به امید خدا قصد داریم کار را در این زمینه با برگزاری دوره های بین المللی دنبال کنیم.

سهرابیان با تقدیر از حضور اعضای هیات رئیسه بیان نمود: امیدوار هستیم با یاری همه عزیزان کارهایی که برنامه ریزی می گردد را به بهترین نحو پیش ببریم و سعی کنیم آن چه از دستمان برمی آید در مدت حضور در فدراسیون با همیاری هم انجام دهیم.

دبیرکل فدراسیون قایقرانی نیز در جلسه هیات رئیسه گفت: امیدوار هستیم فواصل جلسات هیات رئیسه را کاهش دهیم و جلسات با دستورجلسه کوتاه تر و کیفیت بهتر برگزار گردد تا بتوانیم از نظرات و ایده های همه اعضا استفاده کنیم.

رضا صابونچی در مورد تدوین آئین نامه ها اظهار کرد: خوشبختانه آئین نامه های مربیگری و داوری با استفاده از نظر متخصصین تدوین شد و به اطلاع اعضا رسیده و با تصویب آن و ابلاغ به هیات ها، به صورت نظام مندتر در بحث آموزش حرکت خواهیم کرد و معتقدم اگر در بخش آموزش پیروز عمل کنیم در نهایت پیروزیت های عظیمتری نیز کسب خواهیم کرد.

وی با اشاره به دستورالعمل تأسیس باشگاه قایقرانی نیز بیان نمود: برای تسهیل در فعالیت باشگاه ها، دستورالعمل تأسیس باشگاه قایقرانی تکمیل و آماده شد و چندین نوبت به کمیسیون ماده پنج ارسال شد و اکنون منتظر تصویب آن هستیم و با تصویب و ابلاغ آن اتفاق مهمی در راستای توسعه قایقرانی خواهد افتاد. در ادامه جلسه نظرات اعضای هیات رئیسه و حاضرین در جلسه استماع شد.

در این جلسه هیات رئیسه علیرضا سهرابیان رئیس، علی قلم سیاه، خسرو ابراهیمی و غلامرضا امینی اعضای هیات رئیسه، کتایون اشرف نائب رئیس، رضا صابونچی دبیرکل، ایرج اقلیمی کارشناس خبره، محمدتقی محمدیان سرپرست خزانه داری و علی رحمانیون بازرس فدراسیون حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آئین نامه های برگزاری دوره های مربیگری و داوری قایقرانی تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آئین نامه های برگزاری دوره های مربیگری و داوری قایقرانی تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید