گرشاسبی: به کسی ربط ندارد که به کی پاداش دادیم!، اتوبوسی نداشتیم که بفروشیم

به گزارش وبلاگ اندورید، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان این که آرزو دارد از این باشگاه کنار برود، گفت: به دنبال اخذ مجوز خرید ارز از سوی دولت است.

گرشاسبی: به کسی ربط ندارد که به کی پاداش دادیم!، اتوبوسی نداشتیم که بفروشیم

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با وبلاگ اندورید درباره پیروزی پرسپولیس برابر السد قطر در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: این پیروزی برای ما شیرین بود و به دنبال این هستیم که بازیکنان ما در باد این برد نخوابند تا ان شاءالله در بازی برگشت با انجام یک بازی خوب بتوانیم نتیجه دلخواه را بگیریم. امیدوارم بازیکنان همانند بازی رفت در بازی برگشت نیز با تمام وجود بازی نمایند.

او درباره پرداخت پاداش بعد از برد الدحیل به بازیکنان و این که عنوان گردیده مبلغ 50 میلیون تومان پاداش هم به افرادی همچون مدیر رسانه ای و افسر امنیتی پرداخت گردیده است، گفت: به کسی ربطی ندارد که ما چگونه پاداش داده ایم. پاداشی بوده که به همه پرداخت نموده ایم. به کسی ربطی ندارد که بخواهد در مباحث ریز باشگاه دخالت کند. خود رسانه ها دائما می گویند پاداش بدهید حالا که پرداخت نموده ایم می گویند چرا پاداش داده اید. طبق لیستی که به AFC داده بودیم پاداش پرداخت کردیم.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی پیرامون مباحث ارزی باشگاه پرسپولیس و این که باشگاه هنوز نتوانسته مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی اش را پرداخت کند، گفت: این گونه مباحث در اختیار من نیست، پنج ماه است که به دنبال حل آن هستیم اما حل نگردیده است. آقای دکتر سلطانی فر قول داده اند ظرف دو سه روز آینده مشکل را حل نمایند. ما به دنبال دلار دولتی نیستیم بلکه به دنبال مجوز خرید ارز هستیم.

گرشاسبی همچنین درباره پاداشی که از سوی AFC بابت صعود پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت می گردد هم گفت: فعلا از این پاداش خبری نیست. البته مبلغ آن هم حدود 250 هزار دلار است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اتوبوس باشگاه پرسپولیس به خاطر بدهی ها فروخته گردیده است، گفت: اتوبوسی به نام باشگاه پرسپولیس وجود نداشته و این اتوبوس که عنوان می گردد در مالکیت باشگاه پرسپولیس نبوده است. قرار بود اتوبوسی از شرکت عقاب خریداری گردد که باشگاه نتوانست پول آن را تامین کند. شرکت عقاب هم محبت کردند و رنگ پرسپولیس را روی بدنه و جایگاه ها کار کردند و بعد که دیگر نتوانستیم پولش را بدهیم اتوبوس را در اختیار نگرفتیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مباحثی که پیرامون بازنشستگی هاش مطرح گردیده و این که آیا قصد کناره گیری از باشگاه را دارد یا خیر؟ گفت: تا امروز نامه ای در این باره به باشگاه پرسپولیس نرسیده اما آرزویم این است که از باشگاه کنار بروم. این قدر کار سخت است که دیگر ماندن برایم سخت گردیده است. اگر به ما بگویند بروید 100 درصد کنار می رویم. هر چه قانون بگوید انجام خواهیم داد.

او در پاسخ به این سوال که با توجه به این که باشگاه پرسپولیس از دولت بودجه ای دریافت نمی کند آیا مشمول قانون بازنشستگان می گردد یا خیر؟ گفت: این مساله را باید وزارت ورزش آنالیز کند و به آن پاسخ دهد من نمی توانم درباره آن صحبت کنم.

وی در انتها درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما ناامید نیستیم، اگر موانع از سر راهمان برداشته گردد این شانس را داریم که قهرمان شویم. بزرگ ترین مشکل هم در حال حاضر مجوز ارزی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گرشاسبی: به کسی ربط ندارد که به کی پاداش دادیم!، اتوبوسی نداشتیم که بفروشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: به کسی ربط ندارد که به کی پاداش دادیم!، اتوبوسی نداشتیم که بفروشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید