پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا سه شنبه 8 آذرماه ماه 1401

به گزارش وبلاگ اندورید، آسمان تهران امروز آفتابی و در بعضی ساعات ابری پیش بینی شده است و دما در طول شب از شش درجه به مرور و در طول روز به شانزده درجه می رسد. هوای تهران امروز در شرایط سالم واقع شده است.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا سه شنبه 8 آذرماه ماه 1401

به گزارش وبلاگ اندورید؛ بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی؛ تا روز چهارشنبه شاهد پایداری دمای هوای تهران خواهیم بود و سپس برای روز پنج شنبه (10 آذرماه) دمای هوای مرکز کاهش می یابد.

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده

آسمان تهران فردا (8 آذر ماه) ابری با حداقل دمای 7 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد و طی روز چهارشنبه (9 آذر ماه) ابری با حداقل دمای 8 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد و برای روز پنج شنبه (10 آذر ماه) نیمه آفتابی با حداقل دمای 5 درجه و با حداکثر دمای 14 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

آخرین شرایط آلودگی هوای تهران

کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در تهران بر روی عدد 86 یعنی در شرایط قرار گرفته است.

بعلاوه آلاینده شاخص هوای مرکز طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 69 بود و کیفیت هوا در شرایط سالم قرار داشت.

شرایط آب و هوای کشور در چند روز آینده

سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به 1کشور طی فردا و شروع بارش باران، برف و تشدید آلودگی هوا در شهر های صنعتی و پرجمعیت از جمله تهران اطلاع داد.

بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز برای استان های ساحلی دریای خزر، بخش هایی از اردبیل، خراسان شمالی و شمال آذربایجان شرقی بارش باران و وزش باد پیش بینی می گردد. این شرایط فردا برای غرب سواحل دریای خزر و بخش هایی از اردبیل و آذربایجان شرقی پیش بینی شده است.

از اواخر وقت سه شنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می گردد و طی روز چهارشنبه در استان های واقع در شمال غرب، غرب، بخش هایی از جنوب غرب، دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های تهران، البرز و قزوین و بعضی منطقه ها مرکزی کشور سبب بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در منطقه ها سردسیر و ارتفاعات بارش برف می گردد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز چهارشنبه با تقویت جریانات شمالی روی دریای خزر در گیلان و غرب مازندران بارش باران و وزش باد روی می دهد. این شرایط روز پنجشنبه علاوه بر منطقه ها مذکور در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق و ارتفاعات و دامنه های البرز شرقی نیز پیش بینی شده است.

منبع: فرارو

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا سه شنبه 8 آذرماه ماه 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا سه شنبه 8 آذرماه ماه 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید