خاتمه عملیات جست وجو برای یافتن دختر گمشده در دنیا نما ، چه بر سر سها رضانژاد آمده است؟

به گزارش وبلاگ اندورید، فرماندار کردکوی گفت: حدود 12 روز نیروهای عملیاتی در منطقه کار جست وجو برای یافتن فرد گمشده را در ارتفاعات دنیا نما انجام دادند اما اثری یافت نشد و اکنون نیروهای امنیتی در حال پیگیری این موضوع هستند.

خاتمه عملیات جست وجو برای یافتن دختر گمشده در دنیا نما ، چه بر سر سها رضانژاد آمده است؟

به گزارش وبلاگ اندورید به نقل از تسنیم، ابراهیم قدمنان درباره فرایند عملیات جست وجو برای یافتن سها رضانژاد اظهارداشت: نیروهای عملیاتی از همان زمانی که خبر گم شدن این فرد اعلام شد در منطقه حضور پیدا کردند و تمام توان خود را به کار گرفتند اما اثری به دست نیامد.

وی گفت: حدود 12 روز نیروهای در منطقه حضور داشتند و مشغول جست وجو بودند و هیچ اثری یافت نشد برای همین کار بر روی گزینه های مختلف ادامه دارد.

رئیس شورای تأمین شهرستان کردکوی اضافه نمود: برای عملیات جست وجو از کوهنوردان، صخره نوردان، آفرودسواران و نیروهای محلی یاری گرفته شد و حتی منطقه با تجهیزاتی مانند هلی شات و سگ های جسدیاب آنالیز شد.

وی ادامه داد: دو سه نقطه دیگر هم در منطقه بود که با یاری یک گروه تخصصی و خبره بازبینی شد اما اثری یافت نشد و به همین خاطر عملیات جست وجو متوقف شده اما نیروهای امنیتی در حال پیگیری موضوع هستند.

قدمنان با بیان اینکه لیدر این گروه طبیعت گردی به رغم مخالفت فرمانداری تعدادی از افراد را به منطقه دنیا نما برده است، گفت: از اعضای گروه و لیدرهای آنان بازپرسی شده، با مردم روستاهای اطراف هم صحبت شده و حتی کسانی که آن روز در منطقه بودند شناسایی شده و با آنها نیز گفت وگو شده است اما تا کنون خبر تازه ای به دست نیامده است.

حدود 16 روز از مفقود شدن سها رضانژاد، دختر 27 ساله کرجی که همراه یک تور گردشگری به منطقه دنیا نمای شهرستان کردکوی رفته بود، می گذرد. با اینکه این شهرستان در شرایط قرمز کرونایی قرار داشته و فرمانداری کردکوی نیز مخالفت خود را برای حضور این گروه در منطقه اعلام نموده بود، لیدرهای این گروه طبیعت گردی بدون مجوز و به وسیله خودروهای بومیان خود را به مناطق جنگلی رساندند و پس از آن پیاده به منطقه ای خطرناک که دارای دره ها و پرتگاه های زیاد است، رفتند و در آنجا اتراق کردند. صبح روز آدینه حوالی ساعت 8 و 30 دقیقه یکی از اعضای گروه از چادرش خارج شد و هرگز بازنگشت و جست وجوها نیز برای یافتن اثری از وی بی نتیجه مانده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "خاتمه عملیات جست وجو برای یافتن دختر گمشده در دنیا نما ، چه بر سر سها رضانژاد آمده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه عملیات جست وجو برای یافتن دختر گمشده در دنیا نما ، چه بر سر سها رضانژاد آمده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید