ویسی: در برزخ بودیم و نمی دانستیم بازی داریم یا نه، شرایط یکسان باشد در بیابان هم بازی می کنیم!

به گزارش وبلاگ اندورید، عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: در برزخ بودیم و نمی دانستیم در جام شهدا به میدان می رویم یا نه.

ویسی: در برزخ بودیم و نمی دانستیم بازی داریم یا نه، شرایط یکسان باشد در بیابان هم بازی می کنیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ اندورید، عبدالله ویسی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل نیروی زمینی تهران در جام شهدا گفت: به دلیل اینکه سازمان لیگ امنیت ورزشگاه ها را تأیید نکرده ما نمی دانستیم بازی داریم! در برزخ بودیم که بازی می کنیم یا نه، بچه های ما فوق العاده خسته بودند اما وظیفه ما بود به جام شهدا احترام بگذاریم و بازی کنیم.

وی ادامه داد: دو بازی محبت آمیز با بادران و استقلال خوزستان داشتیم که از آنها معذرت خواهی می کنم. چون جام شهدا بود باید احترام می گذاشتیم و در این مسابقات شرکت می کردیم.

ویسی درباره دیدار احتمالی با پرسپولیس در فینال این جام مطرح کرد: امیدوارم بازی با پرسپولیس هم بازی خوبی باشد و فینال خوبی ببینیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری در مورد اختلافات خود با مدیران باشگاه گفت: اختلاف خاصی نبود، قرار بود جلسه ای داشته باشیم و در نهایت تیم شاهین بتواند به اهداف خود برسد که خدا را شکر این جلسه برگزار گردید و چیز خاصی نبود.

ویسی در مورد معین نبودن زمان آغاز مسابقات لیگ برتر یادآور شد: بدنسازی ما الآن تمام شده باید بازی های محبت آمیز برگزار کنیم و بعد اگر مسابقات آغاز نگردد دوباره بدنسازی کنیم! این بی برنامگی به فوتبال ملی، باشگاهی و تیم هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند لطمه می زند. امیدوارم تکلیف لیگ معین گردد.

وی در واکنش به این موضوع که سازمان لیگ به دنبال تجهیز ورزشگاه های کشور است، گفت: در یک ماه نمی گردد یک ورزشگاه را درست کرد. ورزشگاهی که استاندارد نیست، نیست. از قبل اگر برنامه ریزی می کردند تا الان بازی ها برگزار می شد. تجهیز یک ورزشگاه شش ماه زمان می خواهد.

سرمربی تیم شاهین در مورد اینکه در صورت عدم تأیید ورزشگاه شاهین باید این تیم خارج از استان خود میزبان باشد، مطرح کرد: اگر این نظم و انضباطی برای همه است فدراسیون و سازمان لیگ پافشاری نمایند، من مخلصشان هم هستم و در بیابان هم بازی می کنیم! فرقی نمی کند تیم برای کجا باشد، تهران، تبریز یا هر جای دیگر. این پافشاری را انجام دهند ما مخلص شان هم هستیم.

ویسی در انتها در مورد جابجایی این تیمش یادآور شد: بازیکنان زیادی نگرفتیم. سه بازیکن جذب کردیم که دروازه بان گرجستانی ما هم امروز بازی کرد و عملکرد خوبی هم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ویسی: در برزخ بودیم و نمی دانستیم بازی داریم یا نه، شرایط یکسان باشد در بیابان هم بازی می کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی: در برزخ بودیم و نمی دانستیم بازی داریم یا نه، شرایط یکسان باشد در بیابان هم بازی می کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید