نارضایتی آمریکایی ها از نشست ژنو: پوتین می دانست چه می گوید اما بایدن ضعیف بود

به گزارش وبلاگ اندورید، آمریکایی ها در مورد نتایج نشست جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در ژنو اظهار نظر کردند.

نارضایتی آمریکایی ها از نشست ژنو: پوتین می دانست چه می گوید اما بایدن ضعیف بود

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در کنفرانس خبری اشاره کرد، چنین نشست طولانی و سازنده ای با هیچ رهبر جهانی ممکن نبود.

بعد از مذاکرات چند ساعته رئیس جمهوری روسیه اول به سوال وبلاگ اندورید پاسخ داد و از جزئیات نشست صحبت کرد. آمریکایی ها از نزدیک صحبت های پوتین با وبلاگ اندورید را دنبال کردند.

اولین اظهارنظرهای کاربران در این زمینه این بود که به رغم اینکه دولت بایدن از برگزاری کنفرانس خبری مشترک بین دو رئیس جمهوری انصراف داد تا ضعیف بودن صاحب کاخ سفید در سایه حضور ولادیمیر پوتین به نظر نرسد اما همچنان سخت است از مقایسه ها اجتناب کرد.

بیشتر کاربران در این باره نظر داده و بایدن را تایید نکردند. خوانندگان فاکس نیوز معتقدند جو بایدن برخلاف همتای روسش، به ویژه در جریان کنفرانس های مطبوعاتی پس از نشست، نشان داد که در بهترین حالت نیست.

یکی از کاربران نوشت: بگذارید کیفیت و تعداد سوالاتی که پوتین با مهارت پاسخ داد با کیفیت و تعداد سوالات بایدن را مقایسه کنیم طبعا انگار بایدن از خواب بیدار شده بود تا به نام ملت آمریکا صحبت کند.

کاربر دیگر گفت: بسیار مهم است که بار دیگر رهبری جهانی را زیر نظر بگیریم زمانی که مسائل واقعی را می گوید و به آنچه می گوید واقف است. جو خارج می شود در حالی که زمین می خورد و می افتد، همه به هم نگاه خواهند کرد تا بفهمند او چه می گوید.

نفر سوم درباره این کنفرانس ها گفت، بایدن بعد از نشست کتک زده خارج می شود و فورا به سراغ هسرش جیل می رود و او دستش را می گیرد و پوتین را سرزنش می کند زیرا او شرور است.

نفر بعدی نوشت، پاسخ بایدن در خاتمه این نشست از مدت ها پیش نوشته شده بود او خودش بیشتر از چند دقیقه نمی تواند صحبت کند. اگر بیشتر طول بکشد نابود خواهد شد. اگر از روی متن نخواند یک نفر پاسخ ها را در گوشش می گوید. یک آمریکایی از این صحنه شرمسار است.

یکی از خوانندگان گفت، پوتین به وبلاگ اندورید آمریکایی فرصت نداد تا سوالاتشان را تنظیم کنند تا به پاسخ مطلوب دست یابند زیرا او بازی های رسانه های آمریکایی را از خودشان بهتر بلد است.

یکی از کاربران در این باره گفت، پوتین اول صحبت کرد در حالی که بایدن منتظر بود نوبتش شود. این نشان می دهد که ما امروز در کجای جهان هستیم.

کاربر دیگر گفت، پوتین به نظر در آن اتاق بزرگتر بود بایدن از موضع ضعف صحبت می کرد و پوتین در کنفرانس خبری تلاش کرد بایدن را خوب جلوه دهد.

یک کاربر به نام xman2020stlouis نوشت: پوتین در کنفرانس مطبوعاتی به مدت 45 دقیقه به آنچه فکر می کرد، جواب داد. بایدن یادداشت های وزارت امور خارجه را که دو هفته پیش تهیه شده بود، خواند. آدم ضعیفی است.

یک کاربر دیگر به نام dementedjoe نوشت: جو به گفته های خود اصرار ورزید؟ جو نمی داند زمین کجاست، چه برسد به این که او روی آن ایستاده است.

همچنان کاربر دیگر pilot012 نوشت: یک بار دیگر، بایدن نشان داد که ضعیف است.

RIVERSIDECO کاربر دیگر همچنین نوشت: آیا پوتین با هشدارهای بایدن موافقت می کند؟ بلی. آیا پوتین از هشدارهای بایدن پیروی خواهد کرد؟ به هیچ وجه. اخطار بایدن مانند این است که کسی را با تفگنچه آبپاش تهدید کنید.

در خاتمه یک کاربر دیگر به نام FREEDOMACROSSAMERICA به شوخی نوشت: او بزرگترین رئیس جمهوری است که ما در زمان طولانی مانند او را نداشتیم... شجاع، با اعتماد به نفس و قوی... نام او دونالد ترامپ است.

جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و ولادیمیر پوتین روز چهارشنبه، 16 ژوئن در ژنو برای اولین بار از زمان روی کار آمدن بایدن در کاخ سفید با یکدیگر دیدار کردند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "نارضایتی آمریکایی ها از نشست ژنو: پوتین می دانست چه می گوید اما بایدن ضعیف بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی آمریکایی ها از نشست ژنو: پوتین می دانست چه می گوید اما بایدن ضعیف بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید