مظنونان حمله مسلحانه به مدیرعامل منطقه آزاد قشم شناسایی شدند

به گزارش وبلاگ اندورید، پلیس آگاهی شهرستان قشم از شناسایی مظنونان حمله مسلحانه به مدیرعامل و مدیر تشریفات منطقه آزاد قشم خبر دادند.

مظنونان حمله مسلحانه به مدیرعامل منطقه آزاد قشم شناسایی شدند

به گزارش ایرنا، مأموران پلیس در دقایق اولیه حادثه سوء قصد مسلحانه و تیراندازی به سمت خودرو مدیرعامل منطقه آزاد قشم، طرح مهار به صورت ویژه در جزیره قشم اجرا شد که در نتیجه آن تعدادی از مظنونان شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار نهاده شد که نتیجه اقدامات در آِینده اطلاع رسانی می گردد.

برابر آنالیز های به عمل آمده ضاربان 2 نفر بودند که با یک دستگاه موتورسیکلت دست به این اقدام زده اند.

پس از حضور در محل و بر اساس آنالیز های به عمل آمده تعیین شد حمیدرضا مومنی، مدیرعامل منطقه آزاد قشم از طریق سلاح کلت کمری از ناحیه دست و تورج امانی، مدیر تشریفات وی از ناحیه فک مورد اصابت گلوله نهاده شده اند.

رضا صفایی، دادستان قشم نیز در این باره به وبلاگ اندورید گفت: به گفته شاهدان عینی، فرد مسلح پس از شلیک 6 یا هفت گلوله به سمت خودروی سازمانی مدیرعامل منطقه آزاد قشم از محل تیراندازی متواری شده است.

به گفته فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشگی هرمزگان، مومنی پس از انجام اقدامات لازم از بیمارستان مرخص شد، اما تورج امانی پس از عمل جراحی اورژانسی برای متوقف ساختن خونریزی فک پایین، برای تکمیل مراحل درمان به بندرعباس و یا تهران منتقل می گردد.

عصر روز دوشنبه 29 دیماه، حمیدرضا مومنی، مدیرعامل و تورج امانی مدیر تشریفات سازمان منطقه آزاد قشم با شلیک چند گلوله از سوی یک موتورسوار، زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.

چندی پیش نیز به منزل مدیرکل حقوقی سازمان منطقه آزاد قشم چندین گلوله شلیک شد که به دلیل خالی بودن منزل، اتفاقی رخ نداد.

منبع: فرارو

به "مظنونان حمله مسلحانه به مدیرعامل منطقه آزاد قشم شناسایی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظنونان حمله مسلحانه به مدیرعامل منطقه آزاد قشم شناسایی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید