عکس ، روز خاص مادر ستاره ناکام استقلال در استادیوم

به گزارش وبلاگ اندورید، مادر ستاره استقلال تیم فوتبال استقلال روز گذشته از جایگاهی ویژه تماشاگر بازی فرزندش شد.

عکس ، روز خاص مادر ستاره ناکام استقلال در استادیوم

به گزارش وبلاگ اندورید محمد محبی شب گذشته دقایق فراموش نشدنی ای را در ورزشگاه تختی جم پشت سر گذاشت. البته فراموش نشدنی از این جهت که او نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و هر چقدر کوشش کرد تا شرایط را بهتر کند، پیروز نشد تا در سرانجام نیمه اول، ریکاردو ساپینتو با وجود اصراری که این بازیکن بوشهری برای ماندن در زمین و جبران اشتباهش داشت، تصمیم به تعویض او بگیرد.

محبی که در استان محل تولدش بازی می کرد و پدر و مادرش را برای تماشای بازی به ورزشگاه تختی جم آورده بود، پس از اعلام پنالتی به سود استقلال اصرار داشت که خودش پنالتی را بزند، اما ضربه محکم او با اختلاف یکی دو متری از بالای دروازه بیرون رفت، تا حال لحظات سختی را مقابل چشمان والدینش تجربه نموده باشد.

در سرانجام مسابقه نیز محمد محبی به همین موضوع اشاره نمود و به حضور مادرش اشاره نمود، که امیدوار بود با درخشش در مقابل پارس جنوبی جم دل او را شاد کند و خنده روی لبانش بیاورد، اما کوشش این ستاره در این مسابقه که برایش اهمیت زیادی داشت، بی ثمر بود و او که در آماده ترین فرم روزهای حرفه ای قرار گرفته است، برخلاف تصورات خودش و اهالی فوتبال، یکی از بدترین و تلخ ترین روزهای حرفه ای خود را پشت سر گذاشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، روز خاص مادر ستاره ناکام استقلال در استادیوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، روز خاص مادر ستاره ناکام استقلال در استادیوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید