استقلال تعارف پرسپولیس را پس زد، پیکان ترمز تیم مجیدی را کشید

به گزارش وبلاگ اندورید، در آخرین ملاقات از هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال تیم های استقلال و پیکان امروز سه شنبه به مصاف هم رفتند که تقابل دو تیم در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به سرانجام رسید.

استقلال تعارف پرسپولیس را پس زد، پیکان ترمز تیم مجیدی را کشید

در این بازی که از ساعت 20:45 در استادیوم آزادی شروع شد، کوشش بازیکنان استقلال و پیکان ثمری نداشت؛ آن هم در شرایطی که استقلال از اواخر نیمه نخست با یک بازیکن کمتر بازی کرد.

ترکیب استقلال و پیکان

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال برای این بازی تیمش را با سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل داسیلوا (اخراج - 41) صالح حردانی، جعفر سلمانی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، عزیزبک آمانوف (68 - سبحان خاقانی)، امیرحسین حسین زاده (68 - امیرعلی صادقی)، کوین یامگا و رودی ژستد (46 - روزبه چشمی) به زمین فرستاد.

پیکان هم با راهنمایی مجتبی حسینی با محمد ناصری، امیرحسین رنگرز جدی، بهروز نوروزی فرد، اسماعیل بابایی، محمدعلی فرامرزی، غلامرضا ثابت ایمانی، علی رمضانی (80- پیمان رنجبری)، محمد قاسمی نژاد (73 - جواد آزاده)، میلاد بدرقه، مجتبی حقدوست و ابراهیم صالحی (80 - محمدحسین فلاح) برابر استقلال نهاده شد.

عکس تیمی استقلال

نیمه نخست و اخراج مدافع استقلال

استقلال این بازی را هجومی تر شروع کرد اما پیکان به تدریج بر بازی مسلط شد و در حضور تماشاگران استقلال دو موقعت خوب گلزنی روی دروازه میزبان به دست آورد. پیکانی ها ابتدا در دقیقه 13 روی شوت سنگین غلامرضا ثابت ایمانی می توانستند به گل برسند اما سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال این شوت از راه دور را به کرنر فرستاد.

در دقیقه 19 هم پیکان با انجام یک کار گروهی از سمت چپ دفاع استقلال توپ را تا محوطه جریمه این تیم جلو آورد اما محمد قاسمی نژاد بازیکن پیکان قدر موقعیت خوب گلزنی را ندانست و توپ را از بالای دروازه به اوت زد. برترین فرصت استقلال در نیمه نخست به وسیله جعفر سلمانی رقم خورد. سلمانی با یک حرکت انفرادی تا پشت محوطه جریمه پیکان پیش رفت و شوت سنگین او در دقیقه 33 به وسیله محمد ناصری دروازه بان پیکان به کرنر فرستاده شد.

اتفاق ویژه این نیمه اخراج مستقیم رافائل داسیلوا مدافع برزیلی استقلال در دقیقه 41 و در پی خطا روی بازیکن پیکان بود. سیدرضا مهدوی داور مسابقه علاوه بر نشان دادن کارت قرمز به داسیلوا، در این نیمه به مجتبی حسینی سرمربی پیکان کارت زرد داد.

سیلوا هنگام خروج از زمین بعد از دریافت کارت قرمز

نیمه دوم؛ پیکان به تیرک زد

در ابتدای نیمه دوم، رودی ژستد جای خود را به روزبه چشمی داد تا خلاء خط دفاعی استقلال با اخراج سیلوا پر گردد. استقلال نیمه دوم را هم بازی را در شرایطی شروع کرد که هجومی تر از پیکان بود. نتیجه بازی هجومی استقلال شوت آمانوف در دقیقه 52 بود که دروازه بان پیکان توپ را روی خط مهار کرد. در دقایق 58 و 59 پیکان صاحب دو موقعیت خوب گلزنی شد که ابتدا محمدعلی فرامرزی یک موقعیت تک به تک با دروازه بان استقلال را از دست داد و در ادامه حسینی یک موقعیت دیگر را از پیکانی ها مهار کرد.

برنامه های پیکان در این مسابقه روی سمت راست دفاع استقلال متمرکز بود و بازیکنان این تیم بارها از این طریق به سمت دروازه آبی ها نفوذ کردند. کم بودن یک بازیکن استقلال، با نزدیک شدن به دقایق پایانی تبعاتش را نشان داد و باعث شد پیکانی ها فشار بیشتری برای گلزنی ایجاد نمایند.

برترین فرصت پیکان در دقیقه 74 رقم خورد که شوت جواد آزاده بعد از برخورد با سیدحسین حسینی و تیرک دروازه استقلال، به کرنر رفت. در ادامه کوشش بازیکنان دو تیم حاصلی نداشت و بازی با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد.

صحنه ای از بازی استقلال و پیکان

استقلال تعارف پرسپولیس را پس زد

تیم پرسپولیس روز دوشنبه در هفته بیست و چهارم برابر تیم طرفدار به نتیجه تساوی رسیده بود. استقلال این فرصت را داشت تا با شکست دادن پیکان، فاصله امتیازی خود را با پرسپولیس در بالای جدول به 8 امتیاز اختلاف برساند اما شاگردان فرهاد مجیدی این شانس را از دست دادند. در حال حاضر استقلال با 16 برد و 8 تساوی و 56 امتیاز در صدر قرار گرفته است و پرسپولیس با 50 امتیاز دوم است. سپاهان با 45 امتیاز در رده سوم قرار گرفته است. پیکان هم با تساوی امروز مقابل استقلال، 33 امتیازی شد تا در رده هفتم باقی بماند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال تعارف پرسپولیس را پس زد، پیکان ترمز تیم مجیدی را کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال تعارف پرسپولیس را پس زد، پیکان ترمز تیم مجیدی را کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید