طباطبایی: استعدادهای کاراته باید زیر چتر حمایتی فدراسیون باشند

به گزارش وبلاگ اندورید، نخستین جلسه کمیته استعدادیابی فدراسیون کاراته با حضور سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون و امین مزارعی رئیس کمیته استعدادیابی برگزار و در مورد اهداف این کمیته بحث و گفت و گو شد.

طباطبایی: استعدادهای کاراته باید زیر چتر حمایتی فدراسیون باشند

در این جلسه احکام اعضای کمیته فنی از سوی طباطبایی صادر شد که بر اساس آن محمدعلی پیرانی به عنوان دبیر کمیته و احسان حیدری، سیامک البرز، محمدرضا زاده، وحید امین اکبری، شایگان اسفندیاری و حسین شیخ به عنوان اعضای کمیته استعدایابی معرفی شدند. همچنین فرهاد قدیری، مصطفی رحیمی، احمد صفرخان موذنی، محمدعلی بوستانی، سمیه خان زاده، مهتاب به عنوان اعضای علمی کمیته استعدادیابی معرفی شدند.

در این جلسه طباطبایی از اهمیت کمیته استعدایابی برای فدراسیون کاراته سخن گفت و عنوان داشت: انتظار می رود در این روزها که به واسطه شیوع ویروس کرونا بسیاری از فعالیت های ورزشی محدود شده، کمیته استعدادیابی برنامه ریزی مناسبی برای کشف استعدادها داشته باشد تا پس از عبور از این روزهای سخت، شکل عملی و جدی کار شروع گردد. کاراته ایران در سرتاسر ایران استعدادهای نهفته بسیاری دارد و باید شرایطی فراهم آید که هیچ ورزشکار مستعدی از نگاه فدراسیون دور نماند و زیر چتر حمایتی کمیته استعدادیابی قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طباطبایی: استعدادهای کاراته باید زیر چتر حمایتی فدراسیون باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طباطبایی: استعدادهای کاراته باید زیر چتر حمایتی فدراسیون باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید