شرط حضوری شدن بعضی فرآیند های آموزشی دانشگاه شریف اعلام شد

به گزارش وبلاگ اندورید، دانشگاه صنعتی شریف شرایط حضوری شدن بعضی فرایند های آموزشی دانشگاه در حوزه تحصیلات تکمیلی را گفت.

شرط حضوری شدن بعضی فرآیند های آموزشی دانشگاه شریف اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ اندورید، دانشگاه صنعتی شریف با توجه به پیشرفت برنامه واکسیناسیون عمومی در کشور و امکان­ سنجی برای بازگشت تدریجی به روال عادی در دانشگاه ها، شرایط حضوری شدن بعضی فرآیند های آموزشی دانشگاه در حوزه تحصیلات تکمیلی را اعلام نمود.

بر این اساس، عمده کلاس ­های درس در نیم ­سال جاری دانشگاه صنعتی شریف کماکان به صورت غیرحضوری برگزار خواهند شد. تنها در مورد کلاس ­های مختص دوره دکتری، در مورد درخواست استاد درس و موافقت دانشجویان درس (منوط به ارائه کارت واکسیناسیون دیجیتال) این کلاس ­ها می توانند با رعایت کامل پروتکل ­های بهداشتی به صورت حضوری برگزار شوند.

دانشکده­ های دانشگاه صنعتی شریف نیز مجاز هستند جلسات آزمایشگاه­ ها یا کارگاه ­ها را برای دانشجویانی که احتیاج به امکانات خوابگاهی ندارند، با رعایت پروتکل­ های بهداشتی به صورت حضوری برگزار کنند. بعلاوه دانشجویان دروس مرکز تربیت بدنی می توانند با نظر استاد درس برای انجام تمرینات ورزشی از فضا های ورزشی دانشگاه استفاده کنند. البته بنا به تاکید این دانشگاه، حضور دانشجویان در جلسات حضوری آزمایشگاه ها و کارگاه ها و بعلاوه فضا های ورزشی منوط به ارائه کارت واکسن دیجیتال خواهد بود.

جلسات دفاع از سرانجام­ نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری که مجوز آن ها به وسیله استاد راهنما بعد از 22 آبان ماه 1400 صادر می ­شود، به صورت حضوری برگزار خواهند شد. در شرایط خاص که به دلایلی موجه و با تایید معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه، امکان حضور تنها یکی از ممتحنین (داخلی یا خارجی) در جلسه دفاع از سرانجام نامه کارشناسی ارشد و یا حداکثر دو نفر از ممتحنین (داخلی یا خارجی) در جلسه دفاع از رساله دکتری امکان پذیر نباشد، جلسه به صورت نیمه حضوری و با حضور دانشجو، استاد راهنما و دیگر ممتحنین برگزار خواهد شد.

برگزاری جلسات دفاع از پروژه های کارشناسی (در دانشکده هایی که جلسات دفاع از پروژه های کارشناسی برگزار میشود) برای دانشجویانی که احتیاج به استفاده از امکانات خوابگاهی ندارند، بلامانع خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرط حضوری شدن بعضی فرآیند های آموزشی دانشگاه شریف اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط حضوری شدن بعضی فرآیند های آموزشی دانشگاه شریف اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید