سلبریتی هایی که با آنجلینا جولی مشکل دارند!

خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: سلبریتی های زیادی را سراغ داریم که عملاً چیزی در چنته ندارند و نان زیبایی چهره و اندام خوش تراش شان را می خورند، در این بین آنجلینا جولی سالیان سال است که به عنوان یکی از زیباترین سلبریتی های هالیوود شناخته می گردد اما طرفداران، آنجلینا را تنها به خاطر زیبایی اش دوست ندارند و با سلبریتی با شخصیتی طرف هستیم که ویژگی های اخلاقی مثبت زیادی دارد.

سلبریتی هایی که با آنجلینا جولی مشکل دارند!

این بازیگر پیروز که جایزه اسکار را در کارنامه اش دارد نه تنها هنرمند بااستعدادی است بلکه در فعالیت های انسان محبت آمیز نیز همواره حضور پیدا می نماید و بارها آنجلینا جولی را در مناطق جنگ زده دیده ایم. جولی برای اینکه تعهدش به سایر انسان ها را ثابت کند سه کودک از کشورهای در حال توسعه را به فرزندی پذیرفت تا نشان دهد که علاقه او به انسان ها تنها به گفتارش ختم نمی گردد و در عمل نیز فرد انسان دوست و متعهدی است.

آنجلینا جولی سن و سال زیادی ندارد و 43 ساله است اما در طول زندگی خود فراز و نشیب های زیادی را تحمل نموده و به قول قدیمی ها سرد و گرم روزگار را چشیده است. در این زمینه می توان به خبر ناگوار احتمال ابتلای آنجلینا جولی به سرطان پستان اشاره نمود، این خبر را در سال 2013 در رسانه ها شاهد بودیم و آنجلینا جولی حدود یک سال درمان های سختی را تحمل کرد اما خم به ابرو نیاورد و پس از مدتی دوباره شاهد درخشش جولی در پرده نقره ای بودیم.

این موارد باعث شده تا هواداران آنجلینا جولی را نه تنها به خاطر زیبای خدادادیش دوست داشته باشند بلکه به عنوان سلبریتی او را دنبال نمایند که انسان خوب و فداکاری است و توانسته با اراده پایدار خود بیماری های خطرناک را به زانو درآورد.

اما جالب است بدانید به رغم عشق و علاقه ای که آنجلینا از هوادارانش دریافت می نماید، در هالیوود بدخواهان زیادی دارد و بسیاری از سلبریتی ها تاب تحمل آنجلینا جولی را ندارند.

به همین دلیل گزارشی تهیه نموده ایم از سلبریتی هایی که روی خوشی به آنجلینا جولی نشان نمی دهند و چشم دیدن او را ندارند.

جنیفر آنیستون

اگر خاطر شما باشد سال 2005، فیلم آقا و خانم اسمیت با بازی برد پیت و آنجلینا جولی روی پرده رفت و حسابی سر و صدا به راه انداخت، این فیلم برای اهالی سینما جالب توجه بود اما بیشتر از همه توجه جنیفر آنیستون را جلب کرد چرا که همبازی شدن برد پیت و آنجلینا جولی زمینه را برای رابطه های بعدی آنها ایجاد کرد و در نهایت مهر جنیفر آنیستون از دل برد پیت رفت و عاشق آنلجلینا شد.

با این حساب کاملاً به جنیفر آنیستون حق می دهیم اگر از آنجلینا جولی دل خوشی نداشته باشد چرا که آنجلینا بود که برد پیت خوش تیپ و پول دار را از کف آنیستون بدر برد و آنیستون را خانه خراب کرد. جنیفر آنیستون بعد ها در مصاحبه ای با مجله معروف وُوگ گفت که همه چیز از فیلم آقا و خانم اسمیت آغاز شد و همان زمان بود که من فهمیدم اتفاق های ناخوشایندی پشت سر من در حال رخ دادن است. مدتی بعد نیز در اخبار خبر جدایی برد پیت و آنیستون را شنیدیم و پس از آن خبر شاهد خبر ازدواج برد پیت با آنجلینا جولی بودیم.

چلسی هندلر

چلسی به لحاظ سن و سال با جولی شباهت دارد و همسن هستند اما چلسی دل خوشی از آنجلینا ندارد و شمشیر را از رو برای او بسته است. به همین دلیل چلسی هندلر در برنامه Watch What Happens Live به شوخی آنجلینا جولی را شیطان مجسم خطاب کرد.

این هنرپیشه هالیوودی در ادامه صحبت های خود گفت شکر آب بودن میانه او و آنجلینا جولی هیچ ربطی به اینکه آنجلینا، جنیفر آنیستون را خانه خراب نموده ندارد. چلسی هندلر اشاره نمود که به عنوان یک زن، به خوبی زنهای دیگر را می شناسد و زن هایی که ریگی در کفش شان است را به خوبی تشخیص می دهد.

چلسی هندلر به انداز ه ای دلش از آنجلینا جولی پر بود که در این برنامه بد و بیراه های زیادی را نثار او کرد و مدعی شد آنجلینا جولی از آن دسته افرادی هست که هرگز با آنها رابطه دوستی برقرار نخواهد کرد.

اسکات رودین

به احتمال زیاد اسم اسکات رودین (Scott Rudin)، به گوش شما نخورده است اما مطمئن هستیم فیلم های جایی برای پیرمردها نیست و شبکه اجتماعی را دیده اید. اسکات رودین تهیه نماینده خوش آوازه هالیوودی است که در کنار تهیه نمایندگی فیلم هایی که به آنها اشاره نمودیم دوجین فیلم پیروز دیگر را نیز در کارنامه اش دارد.

اسکات رودین دل خوشی از آنجلینا جولی نداشت اما هرگز در رسانه ها به آنجلینا حمله ور نشد، در این بین زمانی که اطلاعات زیادی از ایمیل های سونی در سال 2014 هک شد، نامه های اسکات رودین نیز در شبکه های اجتماعی و رسانه ها برملا شد و معین شد اسکات دل پری از آنجلینا جولی دارد. رودین در این ایمیل ها گفته بود که آنجلینا جولی سعی داشته تا دیوید فنیچر را برای ساخت نسخه ای جدید از فیلم کلئوپاترا راضی کند اما رودین می خواست تا آنها توجه شان را به ساخت فیلم استیو جابز اختصاص دهند.

سونی در ایمیل های خود که به اِیمی پاسکال (Amy Pascal)، رئیس واحد سینمایی سونی ارسال نموده بود آنجلینا را زنی کم استعداد دانست که برد پیت حسابی او را لوس نموده است. رودین در ادامه صحبت های خود متذکر شده بود که هرگز حاضر نیست با آنجلینا جولی و هر کس دیگری که با او ارتباط دارد برای ساخت فیلم همکاری کند.

بیلی باب تورنتون

بیلی باب تورنتون را برای بازی در سریال های معروفی مانند فارگو و جالوت می شناسیم، جالب است بدانید این بازیگر دارنده جایزه گلدن گلوب از سال 2000 تا 2003 همسر آنجلینا بود و این زوج در آن موقع رابطه بسیار عاشقانه ای داشتند. عشق میان بیلی باب تورنتون و آنجلینا به اندازه ای بود که یک گردن بند که مقداری از خون آن زوج دیگر در آن بود را همواره بر گردن بیلی و آنجلینا شاهد بودیم.

حتی آنجلینا جولی یک خالکوبی نیز از بیلی باب روی بازوی خودش ترسیم نموده بود، اما عشق آتشین این زوج سریعاً فروکش کرد و پس از جدایی بیلی باب تورنتون در مصاحبه ای به هالیوود ریپورتر گفت در آن موقع عقل از سرش پریده بود و کارهایی می کرد که اصلاً دوست ندارد دوباره به یاد بیاورد.

البته بیلی باب تورنتون هرگز مستقیماً چیز بدی از آنجلینا جولی نگفته است و تنها مدعی شده بود در سال های 1995 تا 2003، دوران خوشی را سپری ننموده است. به این ترتیب می توان گفت بیلی باب تورنتون دل خوشی از آنجلینا جولی نداشته از این طریق به در گفته تا دیوار بشوند که حضور آنجلینا جولی در کنار او، سال های بعدی را برایش رقم زده است.

لورا درن

این بازیگر 51 ساله هالیوودی که نامزدی اسکار را برای بازی در فیلم رز پریشان در کارنامه اش دارد تاکنون حرف بدی پشت سر آنجلینا جولی نزده است اما قبل از اینکه آنجلینا جولی دل بیلی باب تورنتون را ببرد و با هم ازدواج نمایند، بیلی دل در گرو لورا درن داشت و با او رابطه داشت.

لورا درن و بیلی باب تورنتون رابطه خوبی با هم داشتند تا اینکه سر و کله آنجلینا جولی پیدا شد و عشق این دو به سردی گرایید. لورا درن در این زمینه به شبکه ای . بی . سی نیوز گفت، من سر کار می رفتم و بیلی تورنتون از فرصت استفاده می کرد تا با آنجلینا جولی گل بگوید و گل بشنود. از آنجایی که لورا درن صحبت بیشتری در این زمینه ننموده و باب تورنتون و آنجلینا جولی هم اشا ره ای به این قضیه نداشته اند نمی توان به آنجلینا خرده گرفت اما این قضیه را هم نمی توان نادیده گرفت که آنجلیا نه تنها سقف بالای سر جنیفر آنیستون را خراب کرد، بلکه با وارد شدن به رابطه عاشقانه میان لورا درن و بیلی باب تورنتون، میان این زوج را نیز به هم زد.

لورا درن پس از اینکه باب تورنتون قلب اش را شکست، در سال 2005 با بن هارپر، خواننده و موسیقیدان سرشناس ازدواج کرد و از او دو فرزند دارد، این ازدواج در سال 2013 به طلاق ختم شد.

امل کلونی

زیبایی و شخصیت امل کلونی به اندازه ای بود که توانست دل جرج کلونی، یکی از خوش تیپ ترین مجردهای مرد جهان را ببرد و این مرد خوش قد و بالای هالیوودی در سال 2014 با برگزاری مراسم عروسی بسیار باشکوهی امل را در ونیز عقد کرد. اگر اخبار سلبریتی ها را دنبال می کنید و از علاقه مندان دو آتشه برد پیت هستید حتماً به خوبی می دانید که برد پیت و جورج کلونی سال های سال است که رفیق گرمابه و گلستان یکدیگر هستند و به رفاقت با یکدیگر افتخار می نمایند.

در این بین در بالا گفتیم که آنجلینا جولی سابقه درخشانی در به هم زدن رابطه زوجین دارد، به این ترتیب از قرار معلوم امل کلونی از زمانی که با جرج ازدواج کرد تا جایی که توانست سعی داشته تا رابطه اش را با آنجلینا جولی دور کند.

این گونه که پیداست آنجلینا نیز دل خوشی از امل کلونی ندارد و میان این دو به اندازه ای شکر آب است که حتی آنجلینا جولی در مراسم ازدواج امل و جورج کلونی حضور پیدا نکرد. ظاهراً آنجلینا جولی به لحاظ اعتقادی نیز با فعالیت ها ودیدگاه های امل کلونی در زمینه های سیاسی و اجتماعی مخالف است. همان گونه که اشاره نمودیم آنجلینا جولی ید طولایی در فعالیت های انسان محبت آمیز دارد، در این بین امل کلونی نیز کارشناس ارشد حقوق بین الملل است و یکی از معروف ترین موکل های او را می توان جولین آسانژ، مؤسس ویکی لیکس نام برد.

اگر خاطرتان باشد در بالا برای شما از افشا شدن ایمیل های رودین در شرکت سونی گفتیم، این ایمیل ها توسط ویکی لیکس در اینترنت منتشر شد و این قضیه شاید تنها یکی از ده ها دلیلی باشد که میان آنجلینا جولی و امل کلونی را به هم زده است.

جان ویت

جان ویت 80 ساله که جایزه های اسکار و گلدن گلوب را در کارنامه اش می بینیم پدر آنجلینا جولی است و رابطه این پدر و دختر سلبریتی گاهی اوقات بسیار نزدیک است و برخی مواقع نیز به سردی می گراید. آنجلینا جولی استفاده از نام خانوادگی پدرش را کنار گذاشت و مدعی شد خیانتی که جان ویت به مادرش نموده را هرگز فراموش نمی نماید و به همین دلیل دل خوشی از جان ویت ندارد.

او در این زمینه به رسانه ها گفته بود که خیانت پدر به مادر، چیزی نیست که یک دختر بتواند با آن کنار بیاید و پدرش را هرگز برای اینکار نخواهد بخشید. وی متذکر شد اگر مرتکب خیانت گردد، حتی تحمل دیدن چهره خودش در آینه را هم نخواهد داشت. اما گفتن چنین حرف هایی به رسانه ها ساده است ولی باور کردن آنها سخت چرا که آنجلینا هم زمانی که برد پیت با جنیفر آنیستون ازدواج نموده بود وارد رابطه شد و میان این زوج عاشق را بر هم زد.

اگر از هواداران آنجلینا جولی باشید به احتمال زیاد اولین نسخه از فیلم مهاجم مقبره (Tomb Raider)، را دیده اید. در این فیلم آنجلینا و پدرش در کنار هم ایفای نقش کردند اما از قرار معلوم بازی این دو در این فیلم تجربه خوبی برای آنها نبوده است، چرا که مدتی بعد جان ویت به رسانه ها گفت به نظرش آنجلینا احتیاج به مشاور روانی دارد.

جان ویت نیز از اینکه دخترش با او رابطه خوبی ندارد ناراحت است و این کدورت به اندازه ای عمیق است که این پدر و دختر چندین دهه می گردد با هم صحبت ننموده اند. در این بین جان ویت همانند هر پدر دیگری سعی نموده همواره حامی و پشتیبان آنجلینا جولی باشد و در سال 2013 به نیویورک دیلی نیوز گفت عشق و تحسین من نسبت به دخترم در واژه ها نمی گنجد.

در مجموع می توان گفت ممکن است از دو زندگی سلبریتی ها جذاب به نظر برسد، اما این چهره های سرشناس همواره در معرض نگاه افراد زیادی هستند و قرار دریافت در اوج پیروزیت باعث شده تا همواره مخالفین و موافقین زیادی داشته باشند. آنجلینا جولی نیز که یکی از پیروز ترین سلبریتی های زن هالیوود است از این قائده مستثنی نیست و کاملاً طبیعی است که سایر سلبریتی ها تاب تحمل دستاوردهای او را نداشته باشند.

در سرانجام پیشنهاد می کنیم اگر شما هم مثل ما از هواداران آنجلینا جولی هستید و اطلاعات خاصی از رابطه این سلبریتی با سایر چهره های سرشناس می دانید، در قسمت نظرات ما و سایر کاربران را در جریان این اطلاعات مفید قرار دهید.

منبع: برترین ها

به "سلبریتی هایی که با آنجلینا جولی مشکل دارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلبریتی هایی که با آنجلینا جولی مشکل دارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید