درخشش دانش آموزان ایرانی در جشنواره جهانی علوم اسپانیا 2020

به گزارش وبلاگ اندورید، مهدی رشیدی جهان دبیر علمی جشنواره دانش آموزی ابن سینا درباره جشنواره جهانی علوم اسپانیا 2020، گفت: این جشنواره همانند کنفرانس های بین المللی با حضور بیش از 16 کشور در روزهای 26 تا 29 فوریه و با حمایت علمی دانشگاه ملی بارسلونا، پارک علم و فناوری بارسلونا، مرکز تحقیقات و آزمایشگاه علمی اسپانیا و حامیان علمی و تحقیقاتی معتبر جهان برگزار گردید.

درخشش دانش آموزان ایرانی در جشنواره جهانی علوم اسپانیا 2020

وی درباره مقام ها و رتبه های دانش آموزان اضافه نمود: طرح ها و مقالات دانش آموزان سید مبین طباطبایی در گروه پزشکی و سلامت، هاجر ترابی در رشته علوم اعصاب و کیان میرآفتاب زاده، علی تکین کلهر، سیدرضا هاشمیان و مانا نوروزی در رشته انرژی های تجدید پذیر پس از داوری حائز دریافت مدرک بین المللی این جشنواره جهانی شدند.

دبیر علمی چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا ادامه داد: در این جشنواره نماینده مرکز به عنوان داور بین المللی حضور داشته و 3 جایزه ویژه از جانب مرکز پژوهش های بین المللی ابن سینا به عنوان جوایز ویژه ایران به نمایندگانی از بلژیک، هلند و کانادا اهدا شد.

پنجمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا با حضور بیش از پنج هزار نفر از دانش آموزان، مربیان و مدیران مدارس سراسر کشور در تاریخ 21 و 22 فروردین 1399 در پژوهشگاه نیرو با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان های علمی دیگر برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "درخشش دانش آموزان ایرانی در جشنواره جهانی علوم اسپانیا 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش دانش آموزان ایرانی در جشنواره جهانی علوم اسپانیا 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید